Autorizovaný vývojář Autodesk

Vývoj na mieru

Bohatých skúseností nášho technického a vývojového tímu využívame tiež pri tvorbe doplnkových funkcií a aplikácií na mieru podľa individuálnych potrieb našich zákazníkov. Tieto nástroje pomáhajú projekčným a konštrukčným tímom zvyšovať produktivitu a efektivitu práce v CAD / BIM aplikáciách a to v 2D aj 3D prostredí.

Ďalej naše nástroje dopĺňajú štandardné produkty o špecifické funkcie. Tým umožňujú automatizovať opakujúce sa pracovné postupy, alebo doplniť do produktov nové nástroje podľa potrieb rôznych odvetví a profesií. Každodenná práca sa pomocou týchto nástrojov stáva rýchlejší, komfortnejšie a efektívnejšie. Vďaka použitiu špecifických funkcií a knižníc prvkov dochádza tiež k výraznému znižovaniu chybovosti.

Škála nami realizovaných projektov v oblasti individuálneho vývoja je naozaj široká. Od jednej funkcie (napríklad funkcia pre automatizované publikovanie výkresov do formátu PDF podľa firemných pravidiel) až po komplexné aplikácie (viď. nižšie). Pre našich zákazníkov to znamená časovú a v konečnom dôsledku aj finančnú úsporu.

Máme skúsenosti s vytváraním aplikácií pre produkty založené na platforme Autodesk AutoCAD, napríklad AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architectural, AutoCAD LT, ale aj BIM nástrojov z radu Revit a softvér pre tvorbu digitálnych prototypov Inventor alebo aj softvér pre data management Vault. Okrem nástrojov určených pre produkty spoločnosti Autodesk vytvárame tiež špecializované aplikácie pracujúce v prostredí CADKON +, cenovo výhodnom CAD softvér.

Neváhajte a kontaktujte nás so svojim prianím či požiadavkou. Od jednoduchých funkcií po komplexné aplikácie, to všetko pre vás radi vytvoríme! Bližšie informácie o vývoji aplikácií na mieru vám radi poskytnú obchodníci GRAITECu, prípadne nám napíšte na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .


Našich služieb využili napríklad spoločnosti:

BLOCK a.s.  – špecializovaná nadstavba pre BIM riešenie Autodesk Revit Architecture určená na projektovanie čistých priestorov za použitia výrobného sortimentu spoločnosti BLOCK. Na základe 3D modelu je generovaný súpis použitých výrobkov. Tento nástroj umožňuje veľmi rýchlo vypracovať projekt vo fáze štúdie, cenovú kalkuláciu a prezentačný materiál pre obchodné oddelenie. Následne je 3D model dopracovaný o detaily vo fáze vykonávacej dokumentácie. Veľkou výhodou je nielen prehľadnosť 3D modelu, ale tiež premietnutie akékoľvek zmeny do všetkých výkresov a súpisov použitého materiálu.

Správa železniční dopravní cesty, s.o.  – nami vyvinutá aplikácia SŽDC CAD obsahuje sadu nástrojov, ktoré pomáhajú pri tvorbe ukolejňovacích schém, elektrotechnických schém a schém napájania a delenie trakčného vedenia. Ďalej je obsahom knižnica značiek a typov vedenie, a tiež definícia štandardov hladín. SŽDC CAD je nadstavbou produktu Autodesk AutoCAD.

CB Profil a.s. – nami vyvinutá aplikácia CB CAD umožňuje technikom spoločnosti CB Profil rýchlo reagovať na dopyt zákazníkov a zmeny v projektoch. CB CAD umožňuje optimalizovať hrúbku trapézového plechu podľa požiadaviek projektu a nájsť tak čo najrýchlejšie najefektívnejšiu variantu. Táto aplikácia prepája grafické CAD prostredia so statickým výpočtovým jadrom. CB CAD pracuje v prostredí AdvanceCAD.

Elektrizace Železnic a.s. – vytvorená aplikácia v prostredí Autodesk Vault pre prepojenie TPV (výrobný management) a aplikácie Vault Professional

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.