Tvorba obsahu pre Revit

Náš profesionálny tím vám vytvorí obsah pre Revit na mieru.

parametrický design Revit rodina

Máme dlhoročné skúsenosti s firmami zo stavebného i výrobného odvetvia, ktorým sme pomohli s vývojom ich BIM pracovných procesov a obsahových stratégií. Pretože máme tiež rozsiahle skúsenosti v oblasti výroby stavebných prvkov, sme medzi prvými, čo sa týka navrhovania obsahu pre Revit pre BIM vo výrobe, BIM pre staviteľa a maloobchodníkov.

Náš tím vo Veľkej Británii, ktorý vám zaručí Autodeskom certifikované CAD služby, pre vás vytvorí akýkoľvek obsah alebo rodiny pre použitie v softvéru Autodesk Revit podľa platných noriem v závislosti na vašich požiadavkách.

Tvorba obsahu pro Revit

Všetok obsah tvorí náš tím špecialistov, ktorí sú zbehlí v zákazkách pre architektov i výrobcoc.

Vďaka tomu sme schopní vytvoriť náročný obsah pre Revit, ktorý môžete ihneď použiť vo svojich stavebných alebo inžinierskych BIM projektoch.

Obsah a rodiny pre Revit môžeme vytvoriť z 2D výkresov alebo aj náčrtkov, ak chcete, aby vaše výrobky alebo 2D dáta bola prístupná v 3D BIM formátu pre upresnenie, alebo sme tiež schopní v mnohých prípadoch pretvoriť vašu už existujúcú 3D CAD geometriu, v závislosti na vašich požiadavkách.

Ak potrebujete obsah a rodiny pre Revit pre vašu spoločnosť, alebo ak vyrábate stavebné prvky a potrebujete obsah v Revitu pripravený pre BIM, kontaktujte nás nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.