PROFESIONÁLNE SLUŽBY GRAITEC

Ponúkame širokú škálu služieb od 2D a CAD výkresov, 3D návrhov pre produktový dizajn a výrobu, 2D / 3D vizualizácie a animácie, po vlastný vývoj aplikácií a funkcií a správu dát.

3D VIZUALIZÁCIE

Koncepty pre produktový dizajn a vizualizácie pre prezentácie a letáky, ďalej tiež 3D animácie. Na čo si len spomeniete.

ZISTITE VIAC

TVORBA OBSAHU PRE REVIT

Obsah pre rodiny v Revite, pre akéhokoľvek výrobcu z ktoréhokoľvek odvetvia. BIM obsah na mieru pre architektov, projektantov alebo výrobcov stavebných prvkov.

ZISTITE VIAC

VÝVOJ SOFTVÉRU

Vývoj CAD a BIM aplikácií a funkcií na mieru. Automatizácia pracovných postupov, knižnice prvkov. Aplikácie pre AutoCAD, Revit a Inventor.

ZISTITE VIAC

CAD Služby

GRAITEC profesionální služby

Spoločnosť Graitec už od svojho počiatku kladie veľký dôraz na prácu svojho profesionálneho CAD tímu, ktorý tvorí vysoko kvalifikovaní a skúsení odborníci a konzultanti na aplikácie Autodesk a ktorí našim klientom zaistí zvýšenú produktivitu, plynulé pracovné procesy a návratnosť investícií.

Graitec, ako uznávaný predajcu Autodesku v Slovenskej republike, vývojár softvéru a špecialista na obchodné riešenia, si váži dlhodobých vzťahov, ktoré cez tie roky so svojimi klientmi vybudoval.

Často ide o oveľa viac ako len dodávanie CAD riešenia, pretože v dnešnej dobe podniky často potrebujú vytvoriť vzťah s dodávateľom profesionálnych CAD riešení od Autodesku, ktoré sa netýkajú len dodávky, ale typicky zahŕňa aj pomoc s prácou na projekte alebo konzultácie.

Náš vzťah s klientom sa rozvíja od prvotnej dodávky CAD softvéru cez BIM konzultace alebo napríklad implementácie riešení pre digitálne prototypovanie alebo riešenie dátového manažmentu (Buzzsaw, Autodesk Vault a PLM 360). Profesionálne Graitec CAD služby aj svojim klientom ponúka široký výber bezplatných služieb.

Ponuka služieb zahŕňa IT konzultácie a zapojenie hardvéru - HP serverov a CAD pracovných staníc (kladieme dôraz na to, aby naši klienti mali pre svoje CAD riešenia hardvér svetovej kvality), konzultácie návrhov a vizualizácií a tiež pre vás vytvoríme vlastné vizualizácie, aby sme vám pomohli s uvedením vašich produktov alebo služieb na trh, alebo v rušných obdobiach, kedy na prácu nestačíte.

Toto sa vzťahuje aj na programovanie a vývoj CAD softvéru k vylepšeniu vlastných obchodných ponúk klienta alebo dokonca na automatizáciu manuálnych procesov.

2D CAD návrhy

3D CAD služby

Tvorba obsahu pre Revit rodiny

3D navrhovanie a vizualizácie

Náš tím CAD služieb od vás vždy rád počuje a prediskutuje s vami vaše požiadavky na vizualizácie alebo CAD, bez ohľadu na veľkosť projektu.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.