ŠTOR CAD GRAITEC s.r.o. - Profil společnosti

Od jedného z prvých predajcov CAD technológií v SK a ČR po držiteľa ocenenia Autodesk Platinum Partner!

Graitec logo

Spoločnosť GRAITEC, založená v roku 1986, je medzinárodným Platinum partnerom (vrátane Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solutions Associate) spoločnosti Autodesk naprieč Európou, ktorý poskytuje vysoko výkonné riešenia BIM, doplnky a aplikácie na platforme Autodesk softvéru na mieru.

Spoločnosť GRAITEC, ktorá pôsobí v 38 pobočkách vo viac ako 11 krajinách sveta, ponúka svojim klientom rozsiahlu radu zavedených softvérových riešení, spolu s celým portfóliom produktov spoločnosti Autodesk a kolekciami pre BIM, ktoré pomáhajú riešiť tie najnáročnejšie zadania projektov a zaisťujú najvyššiu produktivitu, efektivitu a výkon. Graitec je, so svojimi 450 zamestnancami, medzi ktorými nájdete 200 BIM konzultantov, spoločnosť jasne zameraná na inováciu, ktorej produkty využíva viac ako 50 000 odborníkov v stavebníctve po celom svete.

Sme Autodesk ISV Partner. Na celom svete je veľmi obmedzený počet ISV partnerov. Pre Vás, nášho zákazníka, je to dôkaz kvality.

Vďaka pobočkám po celom svete Vám zaručíme rovnakú kvalitu služieb kdekoľvek budete potrebovať. Zaistíme implementáciu vo Vašej spoločnosti na Slovensku, ale aj v pobočkách v zahraničí.

Pomôžeme Vám s implementáciou BIM (Informačný model budovy). V súčasnej dobe máme viac ako 100 realizovaných projektov. Vzhľadom k našej previazanosti na zahraničie, máme najnovšie informácie o BIM.

Už viac ako 17 rokov patríme do významnej skupiny vývojárov Autodesk Developer Network (ADN) a sme jediným predajcom, distribútorom a poskytovateľom technického zázemia produktov Advance vo východnej Európe.

Naše vlastné aplikácie používajú tisícky užívateľov na Slovensku a v Českej republike. Nami vyvíjaných špecializovaných produktov z radu CADKON bolo predaných viac ako 10.000 licencií. Náš technický tím je zložený z profesijných odborníkov, pokrývame všetky dôležité odbory v oblasti stavebníctva od architektúry, cez statické výpočty a návrh konštrukcií, po jednotlivé inžinierske a TZB profesie.

Na konci minulého roka sme rozšírili ponuku nami podporovaných produktov aj o oblasť strojárstva. Zároveň sme nadviazali úzku spoluprácu s našou sesterskou spoločnosťou GRAITEC z Veľkej Británie, ktorá sa týka predovšetkým vzájomného zdieľania know-how a spolupráce na projektoch v oblasti BIM, Digitálneho Prototypovania a Data Managementu.

V neposlednom rade vyvíjame aj aplikácie na mieru podľa individuálnych požiadaviek. Tieto bohaté skúsenosti využívajú naši zákazníci pri svojej každodennej práci, riešení technických problémov či zdokonaľovania sa v používaní nami dodávaných produktov.

A samozrejmosťou je, že s nami môžete absolvovať školenia na produkty Autodesk, Advance aj CADKON.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.