cz banner web BIMstart pack

 Vstúpte i Vy s BIMUp Start Pack do sveta BIM!

S vedomím, že za vami stojí jeden z najväčších svetových dodávateľov BIM technológií s ním viac ako 200 profesionálov v odbore a dlhoročný Platinum Partner Autodesk, nechajte zavedenie BIM v našich rukách a náš osvedčený program BIMUp vás prevedie prípravou, dokumentáciou a realizáciou BIM projektu.

autodesk revit logo 2023 3 autodesk revit logo 2023 3 autodesk revit logo 2023 3
BIMUp Start Pack Architecture BIMUp Start Pack MEP BIMUp Start Pack Infrastructure

> Architektúra a stavebné konštrukcie

> Zdravotechnika
> Vykurovanie
> Vzduchotechnika

> Cesty
> Mosty
> Terénne úpravy
> Inžinierske siete

Či už ste architekt, projektant, inžinier alebo konzultant, budete mať istotu, že Graitec už doiedla tisíce spoločností k úspešnému zavedeniu BIM.  Vytváranie informačného modelu budovy (BIM) sa začína vo fáze plánovania a koncepčného návrhu a pokračuje počas celého životného cyklu projektu. Je dôležité, aby sa počas rôznych fáz projektu BIM nestratili žiadne inteligentné informácie.

Vyberte si podľa oblasti:


Ďakujeme, že sa zaujímate o vstup do BIM a o náš komplexný systém. Jasný a predovšetkým realizovateľný plán je najrýchlejšou cestou k úspechu. Dosiahnite BIM tempom, ktoré vám vyhovuje.

KLIKNiTE SEM PRe Žiadosť O Viac INFORMáCiÍ O GRAITEC BIMUP

obr

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.