Jún 2022 – GRAITEC, medzinárodný vývojár softvéru pre oblasť AEC, Vám s potešením oznamuje vydanie novej verzie Graitec Opentree 2023.

Graitec Opentree – Prvotriedny intuitívny systém na správu výkresov a dokumentov, ktorý pomáha profesionálom AEC zefektívniť ich návrhové procesy a zároveň splniť náročné požiadavky na správu dokumentov podľa najnovších štandardov

Obrázok38

 Graitec Opentree 2023 je druhá vydaná verzia pod Graitec od akvizície v januári 2019. Ak vezmeme do úvahy históriu aplikácie „Cabinet“, rozšírili sme našu technológiu, aby sme architektom a inžinierom pomohli efektívne kresliť a spravovať dokumenty. Táto verzia prináša niekoľko nových kľúčových funkcií, vylepšené rozhranie, zjednodušuje bežné operácie a zlepšuje celkovú použiteľnosť. Menej času stráveného opakovaním úloh znamená efektívnejšie využitie času.

Známe rozhranie, ktoré je rýchle, za vaším firewallom je nevyhnutným spoločníkom pre správu všetkých vašich rozpracovaných, vydaných a publikovaných výstupov.

5 nejlepších noviniek:

  • Sady – skvelý spôsob, ako vytvárať kolekcie súvisiacich dokumentov bez nutnosti generovania ďalších kópií.
  • Hromadný import – pretiahnite zložky a súbory do Opentree pre rýchle a jednoduché vloženie dokumentov do systému.
  • Revit PDF výkresy – aktualizácia rozpisiek v jednotlivých PDF, pokiaľ prechádzajú schvaľovacím pracovným postupom (workflow).
  • DWG Xrefy – možnosť pred odoslaním na kontrolu alebo klientovi automaticky uzamknúť alebo zviazať Xrefy.
  • Integrácia Advance CAD – vykresľujte súbory DWG do PDF pri použití vlastného štýlu vykresľovania (súbor .CTB).

Pozrite sa na web Graitec Opentree a sledujte nás na LinkedIn a zistite viac o tejto novej verzii!

OPENTREE DIGI RVB

 


Gary Edwards – ředitel produktové řady MANAGE: “Od vydání BIM mandátu vlády Spojeného království z roku 2016 jsme svědky globálního vývoje technologií a návrhových procesů prostřednictvím normy ISO 19650. A co je důležitější, trh AEC si uvědomuje výhody lepší správy informací, protože chápe, že strukturovaný konzistentní přístup může pomoci zvýšit skutečnou produktivitu, snížit náklady a být udržitelnější. S vydáním Opentree v roce 2023 i nadále umožňujeme našim zákazníkům dělat právě výše zmíněné. Naše přední technologie pomáhá uživatelům po celém světě poskytovat přesné informace a kvalitnější návrhy včas. Spolupráce je jádrem toho, co děláme, pomáháme průmyslu AEC budovat lepší zítřky”.

 

O spoločnosti GRAITEC

Založená v roku 1986, spoločnosť GRAITEC je medzinárodná skupina, ktorá pomáha odborníkom v oblasti stavebníctva a výroby s digitalizáciu ich činnosti pomocou práce uprostred BIM, používaním Inudstry 4.0 softvéru a konzultáciami. Graitec je vývojárom špičkových BIM aplikácií a zároveň Autodesk Platinum Partner v Európe a Autodesk Gold Partner in Severnej Amerike a Rusku. Vďaka pôsobnosti v 48 pobočkách v 13 krajinách po celom svete, ponúka GRAITEC svojim zákazníkom vlastné široké portfólio zavedených softvérových riešení spolu súplným portfóliom Autodesk produktov a BIM softvérového riešenia, ktoré pomáhajú sa sústrediť na tie najnáročnejšie požiadavky projektu a maximalizovať produktivitu a výkon. Sviac ako 550 zamestnancami, z čoho je 200 BIM konzultantov, sa Graitec radí medzi spoločnosti zamerané na inováciu a jej produkty sú používané viac ako 100,000 profesionálmi v stavebníctve.Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.sk

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte prosím:

Gary Edwards

GRAITEC Innovation
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.