Môj prvný projekt v Advance Design

Snímka

Získejte potřebné znalosti a začněte vytvářet skvělé projekty v Advance Design!

My first project

Môj prvný projekt v Advance Design – Železobetónové konštrukcie, je sada 12 výukových videí, ktoré Vás prevedú procesom, v ktorom sa naučíte, ako použiť Graitec Advance Design pre statický návrh a posúdenie železobetónových konštrukcií.

Na príklade viacposchodovej administratívnej budovy Vám ukážeme ako modelovať a navrhovať železobetónové konštrukcie. Začneme definíciou stĺpov a stien (video 1), trámov a stropných dosiek (video 2), tvorbou a kopírovaním jednotlivých podlaží (video 3 and 4), definíciou podpôr (video 5), zadaním zaťaženia a definíciou ich kombinácií (video 6) a následne si ukážeme ako vykonať analýzu MKP a zobraziť jej výsledky (video 7). V poslednej časti sa zameriame na vlastný návrh ŽB prvkov. Naučíte sa, ako zadať predpoklady návrhu jednotlivých ŽB prvkov (video 8). Okrem toho Vám ukážeme ako navrhnúť, posúdiť a vystužiť ŽB stĺpy (video 9), ŽB nosníky (video 10), ŽB stropné dosky (video 11) a ŽB pätky (video 12).

Stiahnite si skúšobnú verziu Graitec Advance Design a nechajte nás, aby sme Vás vykonali základnými krokmi statickej analýzy v MKP softvér Advance Design. Po dokončení výučby (vyššie spomínaných 12 výukových videí) by ste mali mať dostatok znalostí, aby ste mohli vymodelovať a navrhnúť svoj vlastný projekt. Pokiaľ Vás zaujíma pokročilá analýza a pokročilé funkcie návrhu konštrukcií (nelineárny výpočet, seizmicita, za studena tvarované tenkostenné oceľové prvky, analýza po fázach výstavby, murované konštrukcie), je náš tím pripravený Vám predviesť, že Graitec Advance Design môže byť aj Vaším riešením pre statickú analýzu konštrukcií.

video mini video mini video mini video mini

Lesson 1
Modelling of columns
and walls

Lesson 2
Modelling of beams
and slabs 

Lesson 3
Creating new
storey

Lesson 4
Storeys copying
of multistorey building

video mini video mini video mini video mini

Lesson 5
Defining
of supports

Lesson 6
Defining loads
and combinations

Lesson 7
Running FEM
analysis

Lesson 8
Defining design
assumptions

video mini video mini video mini video mini

Lesson 9
Design of RC columns

Lesson 10
Design of RC beams

Lesson 11
Design of RC slabs

Lesson 12
Design of RC footings

 


Ak sa chcete dozvedieť viac o našej ponuke riešení v oblasti navrhovania a analýzy pozemných stavieb,
stačí prejsť na stránku softvéru Graitec.
Ak by ste chceli hovoriť s odborníkom na produkt a vidieť ukážku, jednoducho sa spojte kliknutím na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií Stiahnuť Graitec software

Alebo nám zavolajte na +421 910 908 066 a my s vami radi prerokujeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.