I/30 – PODHORSKÝ PARK OKRUŽNÁ KŘIŽOVATKA

Spoločnosť FABIONN, s.r.o. bola založená 19. 1. 2000 ako súkromná spoločnosť pre prípravu a realizáciu stavieb. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je zabezpečovanie komplexnej projektovej a inžinierskej činnosti v investičnej výstavbe prevažne pre súkromných investorov. Okrem tejto služby poskytuje firma tiež služby v oblasti riadenia stavieb, poradenstva, spracovania podnikateľských zámerov a pod.

dekonta banner

Spoločnosť FABIONN, s.r.o. priebežne zamestnáva cca 20 pracovníkov v hlavnom pracovnom pomere. Pre zaisťovanie komplexnej činnosti spolupracuje firma s osvedčenými a preverenými projektovými kanceláriami, špecialistami a znalcami.

Největší užitek nám přinesla spolupráce ve formě konzultací, které obsahovaly nejen standardní popis funkcionalit SW Civil 3D, ale i užitečné detailní tipy pro tvorbu 3D modelu. Ten byl vystavěn na základě GRAITEC silničních podsestav a šablony. V krátkém čase se nám povedlo využít výhod tohoto programu, jako snížení pracnosti, dynamičnost řešení model-výkres a z toho vyplývající lepší kontrola chyb.

FABIONN, s.r.o.

>> Kompletná referencia v PDF

Autor:
FABIONN, s.r.o.

>> Vyberte si reference podle oblasti

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.