S potešením Vám oznamujeme, že vychádza nová verzia nášho programu pre statické výpočty a posudky Advance Design 2022.1.

Nové kľúčové funkcie a vylepšenia v Advance Design 2022.1

Aktualizácia Advance Design 2022.1 je vylepšená o nové funkcionality a zdokonalenia, ktoré prinesú užívateľom významné výhody.

 

Táto verzia sa zameriava hlavne na zlepšenie kvality a pohodlia Vašej každodennej práce. Obsahuje teda hlavne zdokonalenie, opravy a úpravy, ale nájdete v nej aj zaujímavé novinky. Nasledujúci zoznam je len výberom niekoľkých vybraných zdokonalení a nových funkcionalít.

Významné zdokonalenia a nové funkcionality:

  • Možnosť automatického delenia výstuže v železobetónových doskách - umožňuje automatické delenie prútov výstuže tak, aby neprekročili maximálnu dĺžku prútu.
  • Nová databáza materiálov pre drevené konštrukcie podľa kanadskej normy - umožňuje modelovanie drevených konštrukcií v súlade s kanadskou normou.
  • Ruština v návrhových moduloch - umožňuje vytvorenie výstupnej dokumentácie v návrhových moduloch v ruštine.
  • Nová metóda výpočtu pre kotevné skrutky - umožňuje komplexnejšiu analýzu a posúdenie kotvenia pätnej dosky stĺpa v module Steel Connection.

Poznámka: Podrobný zoznam nových funkcionalít, zdokonalení a opráv nájdete v dokumente Čo je nové v Advance Design 2022.1.

2022 1

Rýchly prehľad vybraných vylepšení, ktoré prináša aktualizovaná verzia Advance Design 2022.1. TU

 

V prípadě zájumu o ďaľšie informácie kontaktujte prosím:

  • Marie Heřmanová
  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.