GRAITEC vydáva novú verziu Advance PowerPack 2022

Jún 2021 - GRAITEC, medzinárodná vývojár softvér pre oblasť AEC, Vám s potešením oznamuje vydanie novej verzie Advance PowerPack 2022. Advance PowerPack je sada nástrojov zameraných na zdokonalenie a uľahčenie Vašej každodennej práce s produktmi spoločnosti Autodesk ako sú Autodesk Revit a Autodesk Advance Steel. Rozšírte svoje BIM pracovné postupy pomocou Advance Design PowerPack od spoločnosti GRAITEC.
pas obrazok AD 2021 opt

S Advance PowerPack 2022, prináša spoločnosť GRAITEC užívateľom produktov Autodesk cenné nástroje, ktoré pomôžu zefektívniť a zvýšiť produktivitu ich práce pri používaní produktov Advance Steel®, alebo Revit® Do novej verzie boli implementované desiatky nových funkcionalít v týkajúcich sa rôznych oblastí:

  • Kótovanie v aplikácii Revit® rýchlejšie, než ste si kedy dokázali predstaviť, pomocou nového nástroja priebežná kóta v Advance PowerPack pre Revit®: stačí nakresliť čiaru a nástroj automaticky vezme do úvahy všetky objekty, ktoré čiara pretína a automaticky umiestni kóty.
  • Veľké množstvo nových nástrojov pre návrh a posúdenie výstuže v Advance PowerPack pre Revit: zdokonalená pravidlá väzby výstuže s ohľadom na krytie a ďalšie výstuž, nový mechanizmus generácie pohľadov a výkresov, možnosť vytvárať skupiny železobetónových dosiek, filtrovanie podľa Rozdelenie pre ľahšie vyhľadanie výstuže, desiatky vylepšenia v návrhových moduloch ...
  • Nový mechanizmus synchronizácia pre import / export a synchronizáciu modelov and konštrukčných dát medzi aplikáciami Revit®, Advance Steel® a Advance Design®.
  • Niekoľko zdokonalenie v Advance PowerPack pre Advance Steel týkajúcich sa Stairs & railings, ktoré umožňujú používateľom jednoduchšie ovládanie pravidiel pre vytváranie zostáv a podzostáv zábradlia: prípoje pre upevňovacie výstupky výplňových panelov, špecifické zvarové prípoje mnoho ďalších vylepšení.
  • Desiatky rôznych nových funkcionalít a úprav na základe požiadaviek našich užívateľov z celého sveta, ktoré prináša zefektívnenie každodennej práce.

Ak sa chcete o tejto verzii dozvedieť viac, pripojte sa na webové stránky Advance PowerPack a sledujte nás na LinkedIn

Novú verziu 2022 môžete stiahnuť tu 

Joseph PAIS, Graitec Product Director:Již více jak 30 let se společnosti GRAITEC daří poskytovat svým zákazníkům inovativní řešení podle přání a požadavků uživatelů. Tato nová verze Advance PowerPack 2022 není výjimkou. Přináší všem uživatelům produktů Autodesk Revit® a Autodesk Advance Steel® řadu důležitých nových funkcionalit, ať už je jejich zaměření jakékoliv. Nástroje pro automatické kótování, nový výkonný generátor pohledů a výkresů, zdokonalené propojení do aplikace Excel, rozšířené schopnosti doplňku Stairs & Railings, nový mechanismus synchronizace, desítky nových funkcionalit, které usnadní každodenní přací v aplikacích Autodesk… PowerPack je doplněk kolekce Autodesk AEC, který opravdu musíte mít! Děkujeme Vám za to, že jste součástí naší komunity a užijte si novou verzi 2022! ” 

O společnosti GRAITEC

Založena v roce 1986, společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě and Autodesk Gold Partner in Severní Americe a Rusku. Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá se soustředit na ty nejnáročnější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu a výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty jsou používány více jak 100,000 profesionály ve stavebnictví.

Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.sk

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte prosím:

  • Jan Havlíček
  • E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.