Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Projekt HTÚ výrobného areálu

Spoločnosť Storing spol. s.r.o. je projektová a inžinierska spoločnosť, ktorá navrhuje stavby, spracováva projektové dokumentácie, zaisťuje potrebné povolenia na stavbu aj na jej užívanie, zaisťuje kontrolu vykonávania stavieb a koordinuje BOZP na stavbách.

dekonta banner

Vstúpte do sveta BIM!

Teraz je ten pravý čas. Nepremeškajte príležitosť.

cz banner web BIMstart pack

I/30 – PODHORSKÝ PARK OKRUŽNÁ KŘIŽOVATKA

Spoločnosť FABIONN, s.r.o. bola založená 19. 1. 2000 ako súkromná spoločnosť pre prípravu a realizáciu stavieb. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je zabezpečovanie komplexnej projektovej a inžinierskej činnosti v investičnej výstavbe prevažne pre súkromných investorov. Okrem tejto služby poskytuje firma tiež služby v oblasti riadenia stavieb, poradenstva, spracovania podnikateľských zámerov a pod.

dekonta banner

Ukončenie podpory Autodesk produktov verzie 2014 a starších

Vehicle Tracking Banner

Chceli by sme Vás informovať, že od 1. júna 2022 už Autodesk nebude podporovať aktiváciu trvalých licencií vo verziách produktov 2014 a starších.

Splatky Banner CZ uzky na web

Rozložte svoje náklady, využite financovanie na Autodesk softvér s 0%!

Využite 0% financovanie pri nákupe 3-ročného predplatného Autodesk. Ponuka je určená pre zákazníkov nakupujúcich softvér Autodesk prostredníctvom ŠTOR CADGraitec - Autodesk Platinum Partner. Zaujala Vás ponuka? Vyplňte formulár a naše obchodné oddelenie vás bude kontaktovať.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.