Akční nabídky


Využijte časově omezených akčních nabídek na vybrané produkty z nabídky GRAITEC. Podmínky akcí pro jednotlivé produktové řady naleznete níže. Více informací o právě probíhajících akčních nabídkách získáte od našeho obchodního týmu. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Zľava 30% na 1-ročný a 3-ročný Subscription Fusion 360

fusion 360 fy21 web promo

Autodesk Fusion 360 pre priame 3D modelovanie. 3D CAD / CAM v cloude sa postupne stáva realitou a Autodesk Fusion 360 je vzrušujúce a ľahkou voľbou pre projektantov a inžinierov, ktorí teraz môžu zdieľať 3D dáta alebo metodológie digitálneho prototypovania medzi sebou, ako súčasť pracovného procesu.

Nenechte si újsť časovo limitovanú ponuku na Fusion 360 so zľavou až 30%.
Akčná cena platí len do 30.6.2020

promo banner

Autodesk Build Unlimited za cenu Autodesk Build 5000

Práve teraz máte jedinečnú príležitosť získať Autodesk Build Unlimited sheet za cenu Autodesk Build 5000 sheet pre 1-ročnú aj 3-ročnú dobu platnosti.

promo banner

Vyberte si Advance Design Starter Pack
a získajte poukaz na školenie ZADARMO!

Využite akčnú ponuku Advance Design Starter Pack a získajte poukaz na profesionálne školenie v odbore železobetónových alebo oceľových konštrukcií zadarmo. Akcia končí 31. augusta 2021. Počet balíčkov je obmedzený!

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.