BIMUP Conference Event Banner

V dňoch 18., 19. a 20. mája organizujeme pre veľký úspech našu tretiu globálnu konferenciu Global Digital BIMUp, ktorá sa koná online a je určená pre architektov, inžinierov, výrobcov & dodávateľov.

Graitec BIMUp Conference 2021 Video Slovakia

V priebehu 3 dní si môžete vybrať z viac ako 200 kurzov a vytvoriť si svoj vlastný program / agendu. Samozrejme všetko je zadarmo.

BIMup blog 2

Prednášky sú rozdelené podľa oblastí Design, Simulate, Fabricate & Manage a umožnia vám zvýšiť si znalosti v oblasti BIM, dozvedieť sa viac o produktoch Graitec a Autodesk a naučiť sa užitočné "Tipy a Triky", ktoré vám pomôžu v každodennej práci.

graitec Global Digital pas CZ


Každá z prednášok bude trvať maximálne 45 minút a sú naplánované na celý deň, takže sa môžete zúčastniť prednášok, koľkých budete chcieť. Prednášky povedú aj naši konzultanti spoločnosti Graitec CZ & SK. Konkrétne sa môžete tešiť na:

  • Lukáš Drbohlav / BIM consultant - Civil infrastructure
  • Radka Němcová / BIM consultant - Civil infrastructure
  • Milan Nemec / CAD/BIM Application Egineer
  • Petr Laník / BIM consultant - construction
  • Robert Krňávek / BIM consultant - construction

Poznámka: Keď sa zaregistrujete pre udalosť, budete prihlásený a prehrá sa krátke video, ktoré vám ukáže, ako si prezerať prezentácie a ako ich pridať do svojej agendy. Možno ju tiež zobraziť kliknutím na tlačidlo nastavenia v pravom hornom rohu a pod uvítacou správou.

 BIMup blog 6


Zaregistrujte se teraz na túto jedinečnú BIM udalosť kliknutím na tlačítko nižšie:

KLIKNiTE SEM PRe REGISTRáCiu

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejednáme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.