Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?
Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře zaměřené na Vaše profesní obory a BIM problematiku:

Q1infrastruktura webinare Button Image Q1prumysl webinare Button Image Q1konstrukce webinare Button Image

 


Přehled online webinářů pro zákazníky GRAITEC ZDARMA.

q42021 banner

Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Séria webinárov k uvedeniu Graitec produktov 2023

2023 release banner

Graitec BIMUp Global Digital Conference 2022

Temp Event Page Banner BIMUp Conference

S potešením oznamujeme našu ďalšiu Graitec BIMUp Global Digital Conference 2022. Po minuloročnom fantastickom úspechu našej konferencie je teraz stanovený dátum pre rok 2022. S takmer 4 000 účastníkmi a viac ako 250 kurzami v 9 jazykoch naša online konferencia opäť zaznamenala silný rast. To nám ukazuje, že dopyt po pracovných postupoch BIM, tipoch a trikoch pre prácu na vašich projektoch je dôležitejší než kedykoľvek predtým.

Prehľad online webinárov pre zákazníkov GRAITEC ZADARMO.

q42021 banner

Využite našich skúseností vo svoj prospech!

Chcete zlepšiť znalosť Vami používaného softvéru? Chcete nájsť odpoveď na Vami riešený problém? Chcete sa naučiť nové pracovné postupy? Ak áno, neváhajte čerpať z našich skúseností profesionálov s 30-ročnou praxou v odbore a prihláste sa na nami organizované webináre k produktom spoločností Autodesk a GRAITEC.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.