Sada aplikací pro strojírenství a výrobu banner

Sada aplikácií Autodesk pre strojárstvo a výrobu

Sada aplikácií pre strojárstvo a výrobu obsahuje tie najdôležitejšie a najspoľahlivejšie softvérové nástroje na trhu pre oblasť strojárstva a výroby. Na MFG (manufacturing = výrobný proces) aplikácie ako jeIkona pro Sadu aplikací pro strojírenství a výrobu Inventor, HSM alebo Fusion 360 sa môžete spoľahnúť počas celého životného cyklu produktu a vďaka programom ako je Nastran In-CAD alebo Vault si rozšírite obzory a necháte sa motivovať k ešte lepším výsledkom. To všetko za viac ako prijateľnú cenu.

Ak pracujete v leteckom alebo automobilovom priemysle, máte na starosti dizajn produktov alebo strojov, potom viete, že vývoj kvalitných produktov a súčiastok je náročná práca, ktorá vyžaduje precíznosť a dôkladné inžinierstvo. K tomu, aby sme vedeli, ako sa ktorý materiál a kompozit, z nepreberného množstva, ktoré máte k dispozícii, zachová v určitej situácii sú potrebné expertné znalosti a nekonečných pracovných hodín a prvotriedna sada nástrojov.

Tu nastupuje sada aplikácií pre strojárstvo a výrobu: s ňou si skrátite čas vývoja a celého životného cyklu produktu a tiež ušetríte náklady, pretože máte k dispozícii jedinečné nástroje pre simuláciu a digitálne prototypovanie. S nástrojmi, ktoré v sade nájdete, môžete svoje produkty navrhovať, testovať a tvoriť simulácie, spravovať a zároveň vyrábať.

Prehľad sady aplikácií pre strojárstvo a výrobu

 

Zlepšite výkon svojich produktov so sadou pre strojárstvo a výrobu:

 

Váš tím má k dispozícii rad vysoko výkonných nástrojov, s ktorých pomocou môžete tvoriť informované rozhodnutia, vylepšiť výkon produktu a stáť v popredí priemyselnej výroby.  

 

 

 A čo CAM? 

Či už vyrábate jednoduché súčiastky alebo frézuje na 5 osových CNC strojoch, táto kolekcia ponúka nástroje, ktoré sa postarajú o tie najnáročnejšie úlohy.

Ako zakúpiť Sadu aplikácií Autodesk pre strojárstvo a výrobu

Sadu pre strojárstvo a výrobu získate jednoducho mesačným, ročným alebo trojročným predplatným a cena je tak výhodná, že pri kúpe dvoch alebo viacerých plných licencií budete schopní znížiť náklady na softvér.

Keď si od nás zakúpite Sadu aplikácií pre architektúru a stavebníctvo, získate tiež nárok na podporu pri inštalácii zadarmo po dobu 30 dní.

Ak ste sa rozhodli pre zakúpenie predplatného, neváhajte nám zavolať a opýtať sa na najvýhodnejšej ponuky a akcie pre vás. Ponúkame flexibilné formu platenia, vrátane platby kreditnou a platobnou kartou alebo prevodom na účet a ponúkame tiež pomoc s financovaním.

Typy licencií Sady aplikácií pre strojárstvo a výrobu

Túto Autodesk sadu je možné zakúpiť vo forme samostatných licencií alebo sieťových licencií pre klientov z viac zamestnancami, vďaka ktorým môžete zdieľať používanie softvéru. Jedna z hlavných výhod Sad aplikácií od Autodesku je automatická dostupnosť najnovších verzií a aktualizácií a zároveň možnosť využitia starších verzií, ak sú potrebné k projektu.

Softvér zahrnutý v Sade aplikácií pre strojárstvo a výrobu

Sada ponúka veľké spektrum programov a je na vás, ktorý z nich si nainštalujete. Nájdete tu všetko, čo potrebujete k navrhovaniu produktov, strojov alebo stavebných prvkov, od základných po vysoko špecializované aplikácie, vrátane:

3ds Max – výkonný softvér pre renderovanie a modelovanie, s ktorého pomocou môžete tvoriť realistické a do detailu prepracované obrazy a virtuálne prostredie. 
Inventor Professional – populárny nástroj pre strojárske navrhovanie, vytváranie dokumentácie a simulácií pre profesionálov.

AutoCAD – program pre 2D navrhovanie, ktorému dôverujú státisíce zákazníkov po celom svete a s ktorým môžete vytvárať návrhy a spolupracovať s ostatnými na svojom PC, mobilnom zariadení alebo v prostredí cloudu.

  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Mechanical
  • AutoCAD Civil 3D
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Raster Design
  • AutoCAD Mobile App

Fusion 360 – cloudová platforma pro produktový design, s množstvom nástrojov pre 3D CAD, CAM a CAE.

Autodesk Nastran In-CAD – táto profesionálna aplikácia je súčasťou Inventoru a užívatelia s jej pomocou môžu tvoriť simulácie a analýzy vrátane MKV.
Inventor HSMpripravte sa na rýchlejšie výpočty, vylepšenú výrobu a životnosť CNC strojov!

NavisWorks Manage – softvér pre revíziu inžinierskych a stavebných projektov, s ktorým môžete holisticky zhodnotiť celý projekt pre najlepšie možné výsledky.

Vault Basic – spravujte projektovú dokumentáciu a informácie o produktoch na jednom mieste pre zjednodušenie spolupráce.
ReCap Pro – premeňte objekty okolo seba v 3D modely alebo 2D výkresy, na ktorých môžete neskôr pracovať a ušetrite čas strávený opätovným modelovaním.
Factory Design Utilities – program pre navrhovanie plánov tovární a výrobných priestorov, ktorý zlepší ich výkon vďaka vhodnému rozostavenie vybavenia.

 

Požiadavky na hardware pre Sadu aplikácí pre strojárstvo a výrobu

Každý z programov v Sade aplikácií pre strojárstvo a výrobu má vlastné požiadavky na hardvér, ktoré si môžete prečítať na webe Autodesku.

CAD pracovní stanice

Operácie ako 3D modelovanie, dizajn produktov alebo digitálne prototypovanie vyžadujú vysoký výkon, a preto je správny výber hardvéru veľmi dôležitý.

Ak je vaším cieľom maximálna efektivita a produktivita počas času stráveného používaním softvéru, najlepšiu radu, ktorú by sme vám dali, je investovať do rozumne konfigurované CAD pracovné stanice, ktorá zodpovedá softvéru, s ktorým pracujete.

Ak by ste s nami chceli prebrať nákup Sady pre architektúru a stavebníctvo alebo vaše hardvérové požiadavky, jednoducho nám zavolajte, aby sme vás mohli vykonať možnými alternatívami a ukázať vám najvýhodnejšej ponuky, možnosti platby alebo akékoľvek iné dostupné ponuky.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.