inventor-lt

AutoCAD Inventor LT Suite 2022

inventor lt 2021 badge 256px opt

Sada AutoCAD® Inventor LT 2022 a Inventor LT poskytuje podnikom v mnoho priemyselných odvetviach, ktoré sa podieľajú na jednozložkových produktoch a konštrukčných pracovných procesoch, možnosť stať sa súčasťou revolúcie digitálneho prototypovania pri zachovaní nízkych nákladov.

Vzhľadom k tomu, že rastúci počet firiem zrýchľuje svoje pracovné postupy s cieľom získať z užívania 3D CAD softwaru čo najviac, exponenciálne rastie prenos a požiadavka dát 3D digitálneho designu ako hore tak dole v dodávateľskom reťazci.

Zatiaľ čo rada firiem požaduje plnohodnotné softwarové balíky CAD ako súčasť každodenného pracovného postupu, ostatné firmy môžu stále mať 2D pracovné postupy používajúce software AutoCAD alebo AutoCAD LT, ale často sú dodávané, alebo je potrebné importovať súčiastky 3D súčiastok ako súčasť celkového workflow alebo projektu požiadavky.

Zatiaľ čo aplikácia Inventor LT obsahuje iba software Inventor LT, aplikácia AutoCAD® Inventor LT Suite dáva vašej firme to najlepšie z oboch svetov s cenovo dostupným prístupom k technológii Autodesk® Inventor® 3D CAD svetovej úrovne a možnosť importovať súbory s jednotlivými dielmi z mnoho ďalších výrobných softwarových riešení na jednej ruke. Aby mohli preskúmať výhody používania 3D digitálnych prototypov, rovnako ako schopnosť ponúknuť klientom 3D dáta na strane druhej.

Aplikácia Inventor LT™ začleňuje 3D Mechanical CAD a tvorbu digitálnych prototypov do 2D pracovných postupov. Rozšírte svoje konštrukčné procesy pomocou výkonných funkcií pre parametrické modelovanie, prevod dát medzi rôznymi CAD aplikáciami a výkresovými pohľadmi DWG™. Program Desktop Subscription poskytuje prístup k najnovším aktualizáciám a verziám, osobnej webovej technickej podpore, prioritnú podporu vo fórach a k flexibilným licenciám.

Modelujte v 3D súčásti

Jednoduché modelovanie pomocou škíc. Intuitívne ovládanie, používajte ikony a dialógy, ktoré práve potrebujete. Kompletná história modelovania. Pomocou stromu máte prehľad o krokoch Vašej tvorby, ktorú môžete následne upravovať.  Výkres sa generuje na základe 3D modelu a je s ním previazaný. Ak dôjde k zmene 3D modelu, výkres je automaticky aktualizovaný so zachovaním všetkého, čo už bolo vytvorené. Užívateľ znovu nevytvára pohľady, rezy, detaily, osy, kóty apod.

HridelLT01

Používajte plne parametrický model

Parametrickosť celého modelu umožňuje kedykoľvek zmeniť akúkoľvek zadanú hodnotu. Používajte logické väzby.

Vytvárajte modely s voľnými tvarmi

S Inventorom LT modelujete voľné tvary a pri vašom návrhu dizajnu v 3D už nie je žiadna hranica.

VolnyTvarLT01

Formát súboru DWG a CAD tretích strán

Zdieľajte 3D návrhy súčastí a aktualizujte výkresy DWG™. Aplikácia je plne kompatibilná s AutoCAD formátmi. Pracuje s 3D modelmi súčasti v bežných formátoch súboru a podporuje import, export 3D dát z CAD aplikácií tretích strán.

Aplikácie Inventor LT a AutoCAD LT spoločne

Kombinuje nástroje 2D a 3D CAD. AutoCAD Inventor LT Suite je najlepšia hodnota pre Váš návrh modelu a 3D dizajnu. Opakovane môžete požívať 2D dáta z AutoCAD LT v aplikácii Inventor LT s možnosťou dynamickej aktualizácie.

AutoCADLT

Graitec podpora, šablóny a knižnice

Staňte sa zákazníkom Graitec a používajte výhody našej podpory. Nielenže môžete využívať našu technickú podporu, ktorá v rámci celosvetovej skupiny Graitec využíva skúsenosti z nasadenia v praxi, ale máte k dispozícii Šablóny výkresu, alebo knižnicu RAL. Objavte náš web podpory CADNET a HelpDesk pre zákazníkov Graitecu.

SablonaVykresu05

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.