Inventor banner

Autodesk Inventor 2022 softvér pre 3D modelovanie a navrhovanie

inventor 2021 badge 256px opt

CAD software Autodesk® Inventor Professional 2022 pre 3D modelovanie a produktový dizajn sa stal hlavným riešením pre spoločnosti, ktoré sa zaoberajú digitálnym prototypovaním, alebo sa ho chystajú zaviesť do svojich pracovných procesov.

Firmy, ktoré prejdú na používanie tohto 3D CAD softwaru zaznamenajú výrazné zvýšenie produktivity a ziskovosti, ktorá plynie z novej metodiky práce pri navrhovaní a výrobe a môžu tak efektívne súťažiť s lídrami súčasného globálneho trhu.

Autodesk Inventor® Professional 3D CAD pre strojárenské navrhovanie ponúka užívateľsky intuitívne nástroje pre 3D strojárenské návrhy súčastí, dynamických zostáv, tvorbu dokumentácie a simuláciu výrobkov. Tvorba digitálnych 3D modelov v software Inventor vám pomôže rýchlejšie navrhnúť a overiť vaše výrobky pred uvedením na trh, obmedziť náklady na vývoj a znížiť počet požiadaviek na konštrukčné zmeny pred zahájením výroby.

Jednoducho použiteľné nástroje naviac uľahčujú postup pri tvorbe zostáv – tak, aby do seba všetky diely správne zapadli a jednoducho sa menili rozmery podľa užívateľských parametrov.

Software Autodesk® Inventor® je k dispozícii ako samostatný CAD softwarový balíček, alebo ako súčasť kolekcie Sada pre strojárenstvo a výrobu, ktorá ponúka radu riešení pre strojárenský priemysel.

Novinky verzie 2022 nájdete v našom PDF.

 

screenshot inventor 2021 opt

 

screenshot inventor 2021 2 opt  screenshot inventor 2021 2 opt  screenshot inventor 2021 2 opt
screenshot inventor 2021 2 opt  screenshot inventor 2021 2 optscreenshot inventor 2021 2 opt

Dalšie informácie o inteligentnom designe a pracovných postupoch aplikácie Inventor

screenshot inventor 2021 5 opt

Příběhy o úspěchu zákazníků pomocí aplikace Autodesk InventorPříběhy o úspěchu zákazníků pomocí aplikace Autodesk Inventor

screenshot inventor 2021 4 opt

screenshot inventor 2021 3 opt

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.