Sada pro architekturu a stavebnictví banner

Sada aplikácií Autodesk pre architektúru a stavebníctvo

Sada aplikácií pre architektúru a stavebníctvo (Autodesk AEC Collection) obsahuje tie najdôležitejšie a najspoľahlivejšie softvérové nástroje na trhu, ktoré pomôžu architektonickým a inžinierskym kanceláriám doviesť projekt od začiatku k realizácii, a to všetko za skvelú cenu.

Sada pro architekturu a stavebnictví Autodesk

Je nesporným faktom, že koordinácia a spolupráca je v tomto odvetví nesmierne dôležitá pre úspešné dokončenie projektu včas a v rámci rozpočtu. Aj ten najmenej náročný stavebný projekt vyžaduje, aby spolu jednotlivé disciplíny spolupracovali a zabezpečili tak, že výsledná budova je bezpečná, v súlade s reguláciami a energeticky efektívna.

Potom, čo na jeseň 2017 vláda schválila Koncepciu zavedenia metódy BIM, je teraz spolupráca a koordinácia dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, takže podniky musia byť schopné si obstarať dostupný softvér navrhnutý tak, aby všetky strany zainteresované v projekte mohli naraz efektívne a produktívne spolupracovať v BIM a vyhnúť sa tak neskorej realizácii a navýšeniu nákladov.

Prehľad sady aplikácií pre architektúru a stavebníctvo

 Ako sadu aplikácií zakúpiť

Sadu pre architektúru a stavebníctvo získate jednoducho mesačným, ročným alebo trojročným predplatným a cena je tak výhodná, že pri kúpe dvoch alebo viacerých plných licencií budete schopní znížiť náklady na softvér.

Keď od nás zakúpite Sadu aplikácií pre architektúru a stavebníctvo, získate tiež nárok na podporu pri inštalácii zadarmo po dobu 30 dní a k tomu navyše dostanete licenciu nášho výkonného a populárneho Powerpack pre Revit, ktorý zvýši vašu produktivitu vďaka jedinečným nástrojom.

Ak ste sa už rozhodli pre zakúpenie predplatného, neváhajte nám zavolať a opýtať sa na najvýhodnejšej ponuky a akcie pre vás. Ponúkame flexibilné formu platenia, vrátane platby kreditnou a platobnou kartou alebo prevodom na účet a ponúkame tiež pomoc s financovaním.

Chcete vedieť ešte viac?

Typy licencií Sady aplikácií pre architektúru a stavebníctvo

Túto Autodesk sadu je možné zakúpiť vo forme samostatných licencií alebo sieťových licencií pre klientov s viac zamestnancami, vďaka ktorým môžete zdieľať používanie softvéru. Jedna z hlavných výhod Sad aplikácií od Autodesku je automatická dostupnosť najnovších verzií a aktualizácií a zároveň možnosť využitia starších verzií, ak sú potrebné k projektu.

Softvér zahrnutý v Sade aplikácií pre architektúru a stavebníctvo

Sada ponúka veľké spektrum programov a vy sa môžete rozhodnúť, ktorý z nich si nainštalujete. Nájdete tu všetko, čo potrebujete k projekčnej činnosti, od základných po vysoko špecializované aplikácie, vrátane:

Autodesk 3ds Max - jedna z popredných aplikácií pre modelovanie, renderovanie a vizualizáciu. S 3ds Maxom môžete tvoriť VR scény, detailované rendermi a podmanivé architektonické vizualizácie.

Autodesk Advance Steel - softvér pre navrhovanie a detailování oceľových konštrukcií s pokročilými nástrojmi a funkciami, ktoré urýchlia proces navrhovania od prvotného konceptu až po vysoko detailné výkresy a dokumentáciu.

AutoCAD - najvšestrannejší a najspoľahlivejší software pre 2D a 3D navrhovanie na trhu. AutoCAD zahŕňa vyčerpávajúci ponuku nástrojov pre navrhovanie, upravovanie a anotáciu, s ktorými dokážete svoj dizajn k dokonalosti. Sada aplikácií pre architektúru a stavebníctvo obsahuje aj tieto verzie AutoCADu pre jednotlivé špecializácie v odbore:

  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Civil 3D
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Mobile App
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Raster Design
  • AutoCAD Mechanical
Autodesk Dynamo Studio – automatizujte opakujúce sa úlohy počas procesu navrhovania a preskúmajte možnosti parametrického konceptuálneho navrhovania pre architektúru a inžinierstvo vďaka tomuto výkonnému nástroju.
Autodesk Fabrication CADmep – software pre navrhovanie a prípravu TZB systémov pre inštaláciu, ponúka viac možností pre strojovú výrobu, ktoré zjednodušujú výrobný proces a jednoduchý a presný výpočet predpokladaných nákladov.
Autodesk FormIt Pro – výborný nástroj na úvodnej fázy návrhu. S FormItom môžete tvoriť parametrické konceptuálne návrhy, spustiť analýzu výkonu s programom Insight a spolupracovať s kolegami v reálnom čase.
Autodesk InfraWorks – Plánujte a vytvárajte projekty pre civilné inžinierstvo a infraštruktúru.
Autodesk Insight - Zlepšite výkon svojich návrhov pomocou výkonných simulácií a analýzy dát na svojich projektoch, a to prostredníctvom centralizovanej cloudové služby pre bezproblémovú spoluprácu.
Autodesk NavisWorks Manage - Ideálny pre architektov, inžinierov a stavebné projekty. NavisWorks umožňuje prezerať a spravovať integrované modely a veľké množstvo dát modelu a rýchlo vám pomôže odhaliť problémové oblasti alebo kolízie vo vašom stavebnom projekte.
Autodesk ReCap Pro - Zachyťte prvky zo života alebo rovno celej budovy a premiestnite ich do prostredia CAD pre ďalší vývoj.
Autodesk Revit - Multidisciplinárna platforma BIM navrhnutá pre priemysel AEC je určená pre vývoj, zdieľanie a vizualizáciu tých najkomplexnejších stavebných a infraštruktúrnych projektov a stala sa štandardom pre Informačný model budovy.
Robot Structural Analysis Professional - Pokročilý nástroj BIM pre analýzu a testovanie účinkov zaťaženia na statické, modálne a nelineárny štruktúry. Bezproblémová integrácia s ďalšími riešeniami BIM.
Structural Analysis for Revit - Práca pomocou aplikácie Revit pri vykonávaní statickej analýzy v cloude. Zdieľajte, posielajte a spravujte projekty bez nutnosti práce mimo Revit.
Autodesk Structural Bridge Design - Ľahko si vypočítajte vlastnosti prierezu v návrhu, ako je pružnosť v šmyku alebo namáhania krutom, rovnako ako výpočet vplyvov zaťaženia na konštrukciu a zabezpečenie v súladu s kódmi.
Autodesk Vehicle Tracking - Plánujte a analyzujte pohyby vozidiel v okolí stavby alebo v urbanistického projektu. Softvér je špeciálne navrhnutý pre analýzu vozoviek, ktorá umožňuje vyhodnotiť dostupnú voľbu a urýchliť proces návrhu.

Naviac vám Sada aplikácií pre architektúru a stavebníctvo ponúka prístup k aplikácii Revit Live, renderovanie v A360 a cloudovému úložisku, aby ste mohli čo najlepšie využiť svojich zdrojov.

Požiadavky na hardware pre Sadu aplikácí pre architektúru a stavebníctvo

Každý z programov v Sade aplikácií pre architektúru a stavebníctvo má vlastné požiadavky na hardvér, ktoré si môžete prečítať na webe Autodesku tu.

CAD pracovní stanice

 

Ak je vaším cieľom maximálna efektivita a produktivita počas času stráveného používaním softwaru, najlepšiu radu, ktorú by sme vám dali, je investovať do rozumne konfigurované CAD pracovné stanice, najmä ak používate aplikáciu Revit pre veľké modely, vykonávate výpočty statickej analýzy, renderuje alebo sa chystáte pracovať s dátami point cloud.

Ak by ste s nami chceli prebrať nákup Sady pre architektúru a stavebníctvo alebo vaše hardvérové požiadavky, jednoducho nám zavolajte, aby sme vás mohli previesť možnými alternatívami a ukázať vám najvýhodnejšej ponuky, možnosti platby alebo akékoľvek iné dostupné ponuky.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.