Revit Structure banner

Autodesk Revit Structure 2022

revit 2021 badge 256px opt

Autodesk Revit Structure môžete teraz zakúpiť ako súčasť softwarového riešenia pre BIM Autodesk Revit 2022, ktorý pokryje všetky vaše potreby pri navrhovaní.

Revit Structure je BIM softwarové riešenie od Autodesku pre inžinierske spoločnosti a statikov, ktoré ponúka sadu nástrojov a funkcií, ktoré pomáhajú riadiť efektívne návrhové procesy v prostredí BIM (Building Information Modeling) alebo pri práci s ďalšími stavebnými odbormi pomocou softwaru Autodesk CAD ako Autodesk® Revit® Architecture a Autodesk® Revit® MEP.

Novinky verzie 2022 nájdete v našom PDF.

Revit Structure – prehľad softwaru

 

Autodesk® Revit® Structure pomáha pretvárať typické pracovné postupy od počiatočného architektonického konceptu, cez statický model až po podrobné detaily tak, že umožňuje všetkým stranám prístup k rovnakej databáze projektu.

To znamená, že dopad a účinok zmien v modeli možno okamžite vyhodnotiť, čím sa znižujú chyby, pretože existujúca dokumentácia a pohľady sa automaticky aktualizujú pomocou parametrickej technológie Revitu, ktorá šetrí čas a zjednodušuje koordináciu medzi architektmi, inžiniermi a dodávateľmi.

Autodesk® Revit® Structure obsahuje radu parametrických konštrukčných prvkov, ktoré dramaticky urýchľujú počiatočné návrhové procesy. Vďaka prístupu viacerých užívateľov k zložitým modelom ešte viac zjednodušujú počiatočný návrhový pracovný postup pred tým, než je celý, alebo čiastočný analytický model exportovaný do softwaru pre štrukturálnu analýzu, ako je Autodesk® Robot ™ Structural Analysis, alebo iné obľúbené aplikácie pre návrh a analýzu.

Ako a kde nakúpiť Autodesk Revit Structure?

Aplikácia Autodesk Revit Structure nebola nikdy cenovo dostupnejšia, pretože si teraz môžete vybrať medzi radou lacnejších termínov prenájmu softwaru, takže si ho objednáte iba na tak dlho, ako ho budete potrebovať. Pokiaľ používate Revit Structure dlhodobo, trojročný prenájom je najlepšou voľbou.

Ponúkame možnosť platby kreditnou kartou, priamou fakturáciou, alebo na splátky.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.