banner-revit-structure

Autodesk Revit MEP 2022

revit 2021 badge 256px opt

Autodesk Revit MEP pre projektantov TZB je teraz k dispozícii ako súčasť balíčka Autodesk Revit 2022, aby mohol pokryť všetky vaše požiadavky na technické zariadenia budov.

Autodesk Revit MEP je súčasťou portfólia pre BIM software od Autodesku a je určený pre projektantov TZB, ktorí pracujú buď sami, alebo sú súčasťou BIM projektu.

BIM metodika umožňuje profesionálom v odbore technického zariadenia budov bezproblémovo spolupracovať s viacerými stavebnými disciplínami na rovnakom modeli v Revite, pretože majú po ruke sadu nástrojov bohatú na funkcie, ktoré pomáhajú inžinierom znížiť kolízie v návrhu, jednoduché navrhovanie a úpravy systému TZB a pomáhajú projektantom včas realizovať projekty so zníženými nákladmi na projekt.

Novinky verzie 2022 nájdete v našom PDF.

Revit MEP prehľad

Pokročilé nástroje pre modelovanie a rozvrhnutie stavebných systémov spoločnosti Autodesk® Revit® MEP zahŕňajú automatické riešenie smerovania a vstavané nástroje nápomocné pri výkonnosti analýzy budov a optimalizácii systémov. Dáta je tiež možné exportovať do aplikácie Autodesk® Ecotect® Analysis a ďalších aplikácií pre ekologickú udržateľnosť.

Ostatné nástroje zahŕňajú:

  • Duct and Pipe System Modelling  - pre rýchlejší a jednoduchší návrh a modifikácie potrubných systémov.
  • HVAC and Electrical System Design – pre 3D navrhovanie elektrických a potrubných rozvodov.
  • Duct/Pipe Sizing & Pressure Calculators – pre výpočet rozmerov a tlakové straty v potrubí.
  • Conduit and Cable Tray Modelling – modelovanie vedení a káblových trás, vrátane výpočtu nákladov.
  • Automatic Generation of Construction Drawing – automaticky generuje stavebné výkresy pre aktualizácie pohľadov a zmien v návrhu.

Kde a ako Revit MEP zakúpiť?

Aplikácia Autodesk Revit MEP pre projektantov TZB nebola nikdy cenovo dostupnejšia, pretože si teraz môžete vybrať medzi radou lacnejších termínov prenájmu softwaru, a to pre krátkodobé aj pre dlhodobé použitie.

Pokiaľ plánujete používať aplikáciu Revit MEP dlhodobo, trojročné predplatné je ekonomicky najvýhodnejšie a poskytuje najlepšiu celkovú hodnotu.

Ponúkame možnosť platby kreditnou kartou, priamou fakturáciou, alebo na splátky.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.