Revit LT 2019 banner

Autodesk Revit LT Suite 2022 Softvér

autocad revit lt suite 2021 badge 256px opt

Balíček AutoCAD Revit LT 2022 a Revit LT software sú najnovšie verzie tohto cenovo dostupného populárneho BIM softwaru, ktorý Autodesk uviedol na trh.

S balíčkom Revit LT máte prístup k sade nástrojov známych z plnej verzie aplikácie Revit a získate tak výkonný software pre projektovanie za veľmi príjemné ceny, ktorý približuje informačný model budovy (BIM) omnoho širšej skupine užívateľov.

Aplikácia AutoCAD Revit LT poskytuje bezkonkurenčný stavebný software za extrémne dostupné ceny, s pridanou hodnotou známych nástrojov programu AutoCAD.

Užívatelia aplikácie Revit LT môžu ťažiť z možnosti aktívne sa zúčastňovať omnoho väčších projektov orientovaných na BIM za omnoho nižšie náklady a súčasne sa môžu tešiť z rady ďalších výhod pre projektov, ktoré nie sú vypracované v BIM. To zahŕňa schopnosť vytvárať 3D vizualizácie a dokonca i fotorealistické rendre pomocou cloudových služieb spoločnosti Autodesk 360, vytvárať rýchlo a jednoducho dokumentáciu a výkresy vysokej kvality (vrátane izometrických pohľadov) a dokonca automaticky generovať plány stavby pre kontrolu nákladov, alebo rýchle odhady výstavby. 

Prehľad softwaru Revit LT 

 

Pokiaľ očakávate pod označením „LT" nejakú 2D verziu Revitu podobne ako je to pri AutoCADe, tak je toto označenie „LT" mätúce. Revit LT predstavuje, byť v limitovanej verzii, s rovnakou technológiou 3D projektovania ako Autodesk Revit Architecture, so všetkými výhodami a úskaliami projektovania v 3D. Revit LT je teda „LT" (prenesene „light" = „ľahký") predovšetkým z hľadiska ceny. 

Revit LT prináša možnosť vyskúšať si tvorbu 3D modelu aj automatickej dokumentácie v intuitívnom prostredí Building Information Modelling (BIM), pripraviť 3D náhľady, alebo hrubý odhad nákladov na výstavbu. 

Revit LT samozrejme prináša obmedzenie funkcionality oproti plnej verzii Revitu Architecture, a to najmä z hľadiska zdieľania dát, koncepčného modelovania a pokročilejších funkcií potrebných pri práci na väčšom projekte. Teraz je dostupný v sieťovej verzii a je dodávaný len v anglickej verzii (CZ doplnok pre Graitec zákazníkov). 

Autodesk Revit LT je dodávaný samostatne, alebo  v rámci balíka AutoCAD Revit LT Suite (Revit LT spolu s AutoCADom LT). Práve toto spojenie prináša možnosť skúmania 3D BIM vlastným tempom, s istotou tradičných 2D postupov na platforme DWG za dostupnú cenu.

Ako a kde zakúpiť Revit LT Suite?

Cena licencií Revit sa líši v závislosti na dĺžke ich trvania a vďaka novému modelu prenájmu sú omnoho dostupnejšie než predtým. Predplatiť licenciu si môžete na mesiac, rok, alebo tri roky, cenovo potom najlepšie vychádza trojročný prenájom.

Ponúkame možnosť platby kreditnou kartou, priamou fakturáciou, alebo na splátky.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.