Revit Architecture banner

Autodesk Revit Architecture 2022

revit 2021 badge 256px opt

Autodesk Revit Architecture je teraz de facto štandard pre BIM a môžete ho zakúpiť ako súčasť aplikácie Autodesk Revit 2022, buď samostatne, alebo ako súčasť Autodesk Sady pre architektúru a stavebníctvo, ktorá pokrýva všetky potreby architektonického navrhovania.

Autodesk Revit Architecture je pre spoločnosť Autodesk dôležitým míľnikom globálnej softwarovej stratégie v oblasti BIM, a to až do tej miery, že sa postupne stáva nevyhnutnou CAD softwarovou technológiou pre architektonické pracovné postupy a rýchlo nahrádza tradičné pracovné postupy AutoCADu. 

Metodiku informačného modelu budovy (BIM) si postupne osvojuje čím ďalej tým viac spoločností a kancelárii a onedlho bude tiež rozhodovať pri zadávaní verejných zákaziek. Autodesk Revit Architecture umožňuje architektonickým kanceláriám všetkých veľkostí zapojiť sa do procesu BIM za priateľnú cenu, či už pracujú na malom lokálnom rozvoji bývania, alebo dokonca na veľkom stavebnom projekte v rámcových kolektívnych dohodách.

Novinky verzie 2022 nájdete v našom PDF.

Autodesk Revit Architecture - prehľad

screenshot revit 2021 opt

Architektonické ateliéry, alebo jednotliví architekti a projektanti, ktorí si kúpia Autodesk Revit Architecture, budú ťažiť z rady výhod, ktoré im umožnia konceptualizovať kreatívne myšlienky veľmi rýchlo v procese navrhovania, prevádzať porovnávanie nákladov a rýchle vyhodnotiť potencionálne scenáre stavebných nákladov.

Dokonca môžete vytvárať a znovu používať parametrické komponenty budov a rodiny komponentov pre zvýšenie produktivity a dokonca prevádzať zmeny v modely a tiež nastaviť, aby sa všetky pohľady, plány a rezy automaticky aktualizovali, čím ušetríte dni, alebo dokonca týždne výkresového času.

Ako a kde Revit Architecture zakúpiť

Nedávne zmeny v licencovaní spoločnosti Autodesk, vďaka ktorým si teraz môžete objednať software na obdobie od 1 do 36 mesiacov, že nákup produktu Autodesk Revit Architecture nikdy nebol cenovo dostupnejší ani flexibilnejší: stačí, aby ste si predplatili vybraný produkt na tak dlho, ako bude potrebné. 

Väčšie kancelárie tak môžu výrazne ušetriť a efektívne spravovať svoj rozpočet pri využití výhodných služieb Autodesku (predplatné na 36 mesiacov) pre zamestnancov, ktorí software využívajú najviac a prikupovať ďalšie licencie pre dočasných pracovníkov.

Graitec ponúka radu možností platenia, od kreditných kariet cez nákup na splátky a tiež podporu pri inštalácii na prvých 30 dní zdarma.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.