Revit 2019 banner

Autodesk Revit 2022

revit 2021 badge 256px opt

BIM software Revit 2022 je určený špeciálne pre tvorbu informačného modelu budovy (BIM), vrátane funkcií pre architektonický návrh, projekciu TZB a projektovanie konštrukcií. Revit ohromne prispel k popularizácii BIM a patrí medzi najpoužívanejší software, ktorý si projekčné firmy vyberajú pre spoluprácu v prostredí informačného modelu budovy.

Čo Revit ponúka?

Pre architektov, projektantov TZB a inžinierov je Revit ideálnym nástrojom, ktorý ponúka funkcionality pre každé odvetvie. Ani tie najzložitejšie projekty vám nebudú prekážkou a výsledkom budú kvalitné realizácie, ktoré vďaka práci podľa metodiky BIM dokončíte včas a v rámci vášho rozpočtu. Pokiaľ váhate nad vyššou investíciou do kvalitného softwaru, tak verte, že náklady, ktoré vďaka jeho používaniu ušetríte, mnohonásobne prevýšia pôvodnú investíciu.

 

Autodesk Revit obsahuje niekoľko verzií softwaru podľa odvetvíAutodesk Revit® ArchitectureRevit® MEP a tiež Revit® Structure a je súčasťou Sady Autodesk pre architektúru a stavebníctvo.

Novinky verze 2022 naleznete v našem PDF.

 

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.