Navisworks banner

Autodesk Navisworks 2022

navisworks 2021 badge 256px opt

Autodesk Navisworks 2022 je mimoriadne účinná softvérová aplikácia na kontrolu projektov pre architektov, architektonické spoločnosti, inžinierov a ďalšie stavebných profesionálov, ktorá priamo podporuje pracovné a stavebné postupy v rámci BIM. S rastúcou snahou o zefektívnenie rôznych stavebných projektu vrátane návrhov výrobných závodov, pomáha metóda BIM a Autodesk® Navisworks® zúčastneným stranám znižovať stavebné náklady, riešiť potenciálne konštrukčné problémy naprieč rôznymi konštrukčnými a inžinierskymi odvetviami a sú účinnou pomocou v počiatočných fázach od konceptu po stavebnej dokumentácii.

Autodesk® Navisworks® je k dispozícii v troch hlavných variantoch a je tiež súčasťou Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection pre klientov, ktorých požiadavky na CAD softvér presahujú rámec jednej CAD aplikácie.

Viac sa o Autodesk Navisworks a rôznych balíčkoch dočítate nižšie.

Autodesk Navisworks pre revíziu projektu 

Autodesk® Navisworks® Freedom

Autodesk® Navisworks® Freedom softvér umožňuje širokému projektovému a konštrukčnému tímu a ďalším odborom zapojených do BIM procesu prezerať informačné modely budov, čo im umožňuje účinnú a efektívnu spoluprácu vo všetkých fázach projektu. Freedom je zadarmo pre zaistenie maximálneho možného prístupu k dátam BIM modelovaniu.

Autodesk® Navisworks® Simulate 2022

Autodesk Navisworks Simulate umožňuje používateľom prepojiť BIM dáta rôznych formátov a zdieľať ich s kľúčovými pracovníkmi projektu pomocou prehliadača Navisworks Freedom. Navisworks Simulate ďalej umožňuje animácie objektov, plánovanie projektov a fotorealistickú vizualizáciu pre klientov, ktorí nevyužívajú Autodesk 3DS Max, softvér pre vizualizáciu a dizajn.

Autodesk® Navisworks® Manage 2022

Navisworks Manage ďalej rozširuje benefity Navisworks Simulate tým, že obsahuje komplexné detekciu kolízií, a ich správy, umožňujúce skorú identifikáciu potenciálne nákladných problému v návrhu ešte pred začatím výstavby, čo všetko vedie k skráteniu dodacích lehôt projektu a predchádza nákladným přerábkam na stavbe.

Objavte ako vylepšiť svoje pracovné postupy v Revit v spolupráci s Autodesk Navisworks

Linking Revit with Navisworks

K čomu a ako môžete Navisworks využiť?

Ak sa chcete dozvedieť cenu Autodesk Navisworks Manage alebo Simulate alebo máte záujem o ďalšie informácie o softvéri spoločnosti Autodesk na kontrolu projektov, kontaktujte nás kliknutím na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.