Autodesk software pro stavebnictví banner

Softvér pre stavebníctvo

autodesk sada pro stavebnictví 2019

Autodesk ponúka radu 2D a 3D softvérových balíčkov pre oblasť stavebníctva, ktoré pokryjú všetky fázy projektu, od konceptu po udržiavanie hotovej stavby, až po prípadnú demoláciu. Široká ponuka riešení od Autodesku - od základných 2D pracovných procesov v AutoCADu po zložitejšie projekty vyžadujúce prácu v BIM s použitím Revit technológiou - nemá konkurenciu.

Pokiaľ je stále možné si predplatiť jednotlivé licencie produktov Autodesk pre stavebníctvo, ako napríklad AutoCADRevit, Civil 3D a Advance Steel, Autodesk teraz po novo ponúka sady pre jednotlivé odvetvia.

Namiesto jednotlivých balíčkov si teda ako architekt, projektant TZB, statik alebo stavebný inžinier môžete predplatiť Sadu pre architektúru a stavebníctvo, ktorá vás bude stáť zlomok ceny jednotlivých produktov.

Autodesk Software

Autodesk software sada pro stavebnictví

Navyše okrem vyššie uvedených aplikácií ponúka Sada pre architektúru a stavebníctvo prístup ku cloudovému úložisku Autodesk Rendering pre superrýchle rendrovanie a ukladanie súborov v cloude.

Kliknite na odkaz a prečítajte si viac o tom, čo Sada Autodesk pre architektúru a stavebníctvo ponúka.

Pre viac informácií o Autodesk sadách, spoluprácu na projektoch a riešeniach pre správu dát sa nám neváhajte ozvať!

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.