software pro výrobu TZB komponentů

Softvér pre výrobu TZB komponentov

Autodesk Fabrication: software pre výrobu TZB komponentov od Autodesku zvýši konkurencieschopnosť projektantov a spoločností na poli TZB a ich možnosti vyhrávať dôležité tendre.

Tento softvér ponúka projektantom TZB tie najlepšie nástroje svojho druhu pre dané odvetvie, v ktorých použitie zaistí vyššiu profitabilitu a produktivitu od prvotného CAD návrhu, cez detailování až po samotnú výrobu.

Autodesk software pro výrobu

Tradičný spôsob realizácie projektov TZB sa často spoliehala na dáta z 2D CAD programu a zmeny často prebiehali až na mieste. To bolo často sprevádzané problémami, chybnými krokmi, ktoré stáli čas a financie a nesúrodé spôsoby odhadovania, návrhu a výroby často viedli k časovo a finančne náročným pracovným procesom.

Ukázka software pro výrobu

S príchodom BIM metodológií sa spoločnostiam a projektantom TZB otvorili nové možnosti, ako zabezpečiť plynulosť pracovných procesov a ako sa vyhnúť chybám a riešiť výzvy za pomoci softvéru od Autodesku ako napríklad Revit MEP (link to page), a v neposlednom rade zvýšiť profit.

So špecializovaným softwarom pre výrobu komponentov TZB však môžete zájsť ešte ďalej a vyhrať tak dôležité tendre, tak isto ako ostatní používatelia týchto produktov.

Čo sa za tým skrýva? Na rozdiel od ostatných programov, ktoré berú do úvahy návrh a odhad, sa tieto aplikácie vzťahujú aj na samotnú výrobu komponentov, a v projektovej spoločnosti tak ušetria na výrobe a tým pádom aj realizáciu projektu.

Dôležité TZB dáta sú dynamicky aktualizované počas projektu, takže spoločnosti majú možnosť preskúmať rad rôznych možností a meniť návrh podľa požiadaviek - a znížiť tak náklady a zvýšiť zisk.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.