Subscription-Hero-Image-3

Prechod na plány založené na konkrétnych užívateľoch od 7. mája 2020

Spoločnosť Autodesk ukončuje plány založené na sériových číslach a spúšťa nové plány založené na užívateľoch. Nové plány vám a vašej firme prinesú teraz aj v budúcnosti mnoho výhod, a to za cenu zodpovedajúcu tomu, čo platíte dnes:

  • Vyhradený prístup pre všetkých zamestnancov, kedykoľvek je potrebné. Už žiadne prestoje, pretože všetky vaše licencie budú používané.
  • Nové spôsoby optimalizácie nákladov na licencie. Nové plány vám umožní zviditeľniť vaše údaje o používaní, vďaka tomu budete môcť dosiahnuť inteligentnejších investícií do vašej spoločnosti.
  • Plány pre jednotlivcov, tímy a podniky s vyhradeným alebo flexibilným prístupom k softvéru v závislosti od spôsobu fungovania vašej spoločnosti
  • nebudete musieť spravovať sieťové servery ani sledovať anonymné sériové čísla.

 

To je však len začiatok príjemného prostredia pre užívateľov, ktoré ponúka spoluprácu, prispôsobený výukový obsah a prehľady.

SN people

 

Subscription Hero Image video CZ

Autodesk vykoná tiato zmeny do 7. mája 2021:

Predplatné Autodesk je ekonomicky príjemné a flexibilné riešenie.

Pre súčasných používateľov s Maitenance plánom údržby sieťových licencií (Multi-User) alebo predplatným pre viac užívateľov:

Pre súčasných používateľov s Maitenance plánom údržby samostatných licencií
(Single-user):

Pre súčasných používateľov s prenajmem samostatných licencií

(Single-user):

Pri prvom obnovení po 7. máji 2020 vymeňte jednu licenciu za dve štandardné predplatné licencii pre jedného pomenovaného používateľa, pričom každá licencia za cenu zodpovedajúcu tomu, čo platíte dnes.

Až do roku 2028 môžete vykonávať obnovenie s existujúcou zľavou.*

Pri prvom obnovení pred 7. májom 2021 môžete vymeniť jednu licenciu za jedno štandardné predplatné za cenu zodpovedajúcu tomu, čo platíte dnes.

Až do roku 2028 môžete vykonávať obnovenie s existujúcou zľavou.*

Nič sa nemení
a nemusíte nič robiť.

............................................................

Ak chcete získať lepšie funkcie správy, vytváranie správ a ďalšie podpory pre spravovanie svojho veľkého tímu používateľov, prejdite na prémiový plán. Ak potrebujete komplexnejšie sadu nástrojov, prejdite na sadu aplikácií pre odvetvie.

Keď obchodujete so svojím existujúcim plánom, vyberiete si z nového Autodesk Standard alebo Premium Subscription na základe toho, čo je pre váš tím najlepšie.

10 hlavných výhod plánu založeného na užívateľoch

Pozrite sa na desať dôvodov, prečo by mala vaša spoločnosť pri prvom obnovení prejsť na plán založený na konkrétnych užívateľoch

ZOBRAZIT INFOGRAFIKU 

SN people2

Partnerstvo vo vašom úspechu

Ak by ste chceli hovoriť s odborníkom na produkt jednoducho sa spojte kliknutím na tlačidlo nižšie.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prerokujeme vaše požiadavky.


If you want to find out more about subscribing to an Autodesk product or discuss current license queries please contact your local Graitec office today, or click the button below to request a quote or more information and we will get back to you as soon as possible.

ADD CTA  AUTODESK RESERVES THE RIGHT TO CANCEL, SUSPEND OR MODIFY PART OR THIS OFFER AT ANY TIME WITHOUT NOTICE, FOR ANY REASON IN ITS SOLE DISCRETION. PRICES FOR AUTODESK SOFTWARE ARE SUBJECT TO CHANGE AND MAY VARY BY COUNTRY. SPOLOČNOSŤ AUTODESK SI VYHRADZUJE PRÁVO KEDYKOĽVEK ZRUŠIŤ, POZASTAVIŤ ALEBO ZMENIŤ TÚTO PONUKU ALEBO JEJ ČASŤ BEZ UPOZORNENIA, Z AKÉHOKOĽVEK DÔVODU A VÝLUČNE podľa svojho uváženia. CENY SOFTVÉRU SPOLOČNOSTI AUTODESK PODLIEHAJÚ ZMENÁM A MÔŽU SA líšiť v jednotlivých krajinách.

* Navrhovaná koncová cena štandardného predplatného získaného v čase obnovenia v rámci tejto ponuky sa v rokoch 2021, 2023, 2025 a 2027 nezvýši viac ako o 5% a v rokoch 2022, 2024, 2026 a 2028 sa vôbec nezmení. Zľavy trojročného predplatného sú porovnané s navrhovanými koncovými cenami troch po sebe idúcich ročných predplatných.

Táto ponuka je dostupná iba pri obnovení plánu údržby alebo plánu predplatného pre viac užívateľov. Zákazníci s prístupom pre viacerých používateľov alebo plánom údržby sieťových licencií môžu pri prvom obnovení po 7. máji 2020 vymeniť jedno predplatné pre viacerých používateľov alebo sieťovú licenciu s plánom údržby vždy za jedného konkrétneho užívateľa. Pri druhom (alebo ďalším) obnovení (po dobu trvania ponuky) je možné vymeniť jedno predplatné pre viac užívateľov, so zľavou v programe Prechod na predplatné, alebo sieťovú údržbu v jednom počítači za jedno štandardné predplatné pre jedného používateľa. Túto ponuku nie je možné kombinovať so žiadnymi inými rabaty alebo promo ponukami a nebude platná v prípadoch, keď je zakázaná alebo obmedzená zákonom. Na túto ponuku sa vzťahujú osobitné podmienky, ktoré budú zverejnené a sprístupnené skôr, než bude ponuka dostupná. Program a výhody predplatného sa môžu líšiť a podliehajú platným podmienkam a podmienkam služby. Skutočnú koncovú cenu určuje predajca. Do koncovej ceny sa premieta kolísanie menového kurzu. Spoločnosť Autodesk nenesie zodpovednosť za žiadne retroaktívne zľavy kvôli riziku výmenného kurzu ani za nákupy urobené prostredníctvom predajcu. Ceny sú podmienené dostupnosťou produktu alebo ponuky.

Spoločnosť Autodesk poskytuje softvér a služby vo forme licencií alebo predplatného. Práva na inštaláciu, prístup alebo iné používanie softvéru a služieb spoločnosti Autodesk (vrátane bezplatného softvéru a služieb) sú vymedzené licenčnými právami a oprávnením na používanie služieb výslovne udelenými spoločnosťou Autodesk v príslušnej licenčnej zmluve alebo podmienkach služby a sú podmienené súhlasom s podmienkami tejto zmluvy. Po predplatenie sa môže plán automaticky obnovovať za pevnú sumu na ďalší mesiac alebo rok (v závislosti od dostupnosti). Všetky výhody a možnosti nákupu nemusí byť k dispozícii pre všetok softvér alebo služby vo všetkých jazykoch a geografických oblastiach. Prístup ku cloudovým službám vyžaduje internetové pripojenie a podlieha geografickým obmedzeniam, ktoré sú definované v podmienkach služby. Predajný partneri sú nezávislí a môžu si stanoviť vlastné ceny. Ceny sa pri jednotlivých predajných partnerov môžu líšiť. Uvádzané zľavy a výška úspor sú stanovené na základe koncovej ceny navrhovanej spoločnosťou Autodesk (bez dane) pre konkrétne produkty. Koncová cena navrhovaná spoločnosťou Autodesk je tu použitá iba pre referenciu a nemusí byť v miestnej mene. Skutočnú koncovú cenu určuje predajca u ktorého sa zákazník rozhodne nakupovať. Do koncovej ceny sa premieta kolísanie menového kurzu. Autodesk, logo Autodesk, AutoCAD LT, 3ds Max, Artcam, AutoCAD, Civil 3D, FeatureCAM, Infraworks, Inventor, Inventor LT, Maya, Maya LT, MotionBuilder, Navisworks, Revit, Revit LT, Robot a Showcase sú registrované ochranné známky spoločnosti Autodesk , Inc. alebo jej dcérskych alebo pridružených spoločností v USA alebo iných krajinách. Všetky ostatné obchodné značky, názvy výrobkov alebo ochranné známky patria ich príslušným držiteľom. Spoločnosť Autodesk si vyhradzuje právo kedykoľvek bez upozornenia pozmeniť ponuku, špecifikácie a ceny svojich produktov a služieb a nezodpovedá za typografické alebo grafické chyby, ktoré sa môžu v tomto dokumente vyskytnúť.

© 2020 Autodesk, Inc. Všetky práva vyhradené.

M2S banner 650x123

Prechod na prenájom tzv. Subscription (M2S) dáva zákazníkom s programami pod platným maitenance možnosť prejsť na prenájom za zvýhodnenú cenu v čase obnovy.

TOP 10 výhod, ktoré musíte vedieť TU.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.