Více informací

Klikněte pro dotaz na:

Více informací

BIM pro infrastrukturu banner

Infraštruktúra

Autodesk softvér pre infraštruktúru sa teší veľkej obľube u profesionálov a pomohol im vylepšiť pracovné procesy vďaka najmodernejším technológiám prispôsobeným súčasným podmienkam.

Niektorí už odhalili výhody využitia BIM pre infraštruktúrne projekty  a práve vhodný softvér vám pomôže vytvoriť inteligentný modely pre cestnú, železničnú a letiskové projekty.

Infrastruktura

Pracovné tímy tak môžu plánovať, navrhovať, stavať a spravovať dopravné projekty pomocou softvéru, ktorý je prevedie celým životným cyklom projektu.

Vďaka širším možnostiam využitia, pracovným procesom špecifickým pre určité odvetvia a zjednotenému užívateľskému prostredia je pre firmy jednoduchšie robiť správne rozhodnutia v procese projektovania.

Pokrok v technológiách umožnil spoločnostiam dodanie projektov včas, podľa požiadaviek klienta a v rámci rozpočtu a so softvérom od Autodesku máte zaručený prístup k produktom vyvíjaným v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami.

Sada pro architekturu a stavebnictví 2019

Produkty Autodesk pre infraštruktúru ponúka inteligentné riešenie pre váš model, vďaka ktorému môžete veľmi rýchlo sledovať a manipulovať aj väčšie množstvo dát po celú dobu projektu - od návrhu, cez dokumentáciu a stavbu až po prípadnú demoláciu.

Autodesk softvér pre infraštruktúru je súčasťou sady aplikácií pre Architektúru a stavebníctvo, ktorá obsahuje rad produktov, ktoré popoženie vaše BIM projekty ďalej.

SADA APLIKÁCIÍ PRE ARCHITEKTÚRU A STAVEBNÍCTVO

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.