Graitec Advance PowerPack pre Autodesk Revit

PPRevit Badge noyear 256

Pre užívateľov produktov Autodesk Revit je pripravené rozšírenie PowerPack, ktoré ponúka širokú škálu nových funkcií vedúcich k zvýšeniu produktivity práce v Revite. Zrýchlite tak svoju každodennú prácu a zlepšite svoje BIM pracovné postupy pomocou rozšírenia Powerpack pre Revit.

PowerPack obsahuje nástroje pre všetky profesie, ktoré ponúka Revit: architektúra, statika, TZB. Vzhľadom k obmedzeniu platformy nie je dostupný pre Revit LT.

Vo verzii 2022 je Graitec PowerPack pre Revit teraz k dispozícii v troch rôznych balíčkoch. Štandard, ktorý obsahuje viac než 30 nástrojov pre úsporu času pre užívateľov aplikácie Revit, Professional, ktorý obsahuje naviac viac než 20 ďalších kľúčových funkcií pre zjednodušenie pracovných postupov BIM, kótovanie, správy pohľadov a výkresov a zdokonalenie nástroja pre modelovanie.

Pre modelovanie a kreslenie železobetónových konštrukcií potom edícia Premium Concrete pridáva ďalších 24 špecializovaných nástrojov pre vystužovanie, ako je generácia výstuže v celom konštrukčnom prvku naraz, automatické generovanie výkresov, číslovanie výstuže a ďalšie.

Revit PowerPack Balíček 

 
 
 
Balíček
Podpora
Obsah
Štandard
nie
Základná sada nástrojov pre uľahčenie každodenného použitia aplikácie Autodesk Revit®
Professional
Áno
Pokročilá sada nástrojov Power Autodesk Revit® + profesionálna podpora
Premium Concrete
Áno
Určené pre projekty železobetónových konštrukcií, zahŕňa stovky nástrojov pre vystužovanie v prostredí Autodesk Revit® + profesionálna podpora
Ultimate
Áno
Zahrňuje Premium Concrete a Premium Steel
Rozšírenie Concrete Design
Áno
Umožňuje návrh a posúdenie železobetónových konštrukcií    advance design
 
 
 
 

Balíčky Premium a Ultimate Advance Powerpack pre Revit môžu byť vylepšené rozšírením Concrete Design (na báze MKV softvéru Graitec Advance Design), ktorý umožňuje automatický návrh a posúdenie vystuženia železobetónových prvkov podľa Eurokódov a amerických a kanadských noriem.

Balíčky Advance PowerPack pre Revit sú nadstavbové: Premium Concrete obsahuje Professional, Professional obsahuje Standard ... Staňte sa zákazníkom Graitec, začnite používať naše riešenia a kúpte si zodpovedajúci balíček v závislosti na Vašich projektoch a potrebách!

Naviac k tomuto produktu ponúkame tiež bezplatné výukové webináre, aby ste mohli využiť maximálne výhody nástroja Powerpack pre zvýšenie svojej produktivity práce.

Chcete sa dozvedieť viac o najnovšom vydaní Advance PowerPack pre Revit 2022 a o tom, čo každý balíček prináša, jednoducho si stiahnite porovnávací dokument Advance PowerPack pre Revit, kliknutím na tlačidlo nižšie požiadajte o skúšobnú verziu, alebo pre zistenie podrobností o niektorých funkciách pokračujte v čítaní.

Stiahnuť Graitec software

Pokiaľ ste sa ešte nezaregistrovali na niektorý z webinárov pre Powerpack pripravili sme malý výber ukážok vybraných nástrojov PowerPacku:

Nástroje číslovania

Powerpack pre Revit ponúka radu nástrojov pre automatické číslovanie, ktoré vám pomôžu zlepšiť pracovné postupy, presnosť, aktualizáciu číslovania a popisov, a tak znížiť chyby vzniknuté manuálnym číslovaním.

Medzi možnosti nástrojov pre číslovanie patrí:

Prepojenie aplikácie Revit s aplikáciou Excel

Jedna z najvyhľadávanejších funkcií aplikácie Revit. Obojsmerné prepojenie výkazov aplikácie Revit s aplikáciou Excel exportuje výkaz z aplikácie Revit a umožní užívateľom robiť zmeny v liste Excelu a automaticky aktualizovať parametre v programe Revit. - pozrieť video

Dávkový export do formátu DWG

Tento nástroj vylepšuje a zefektívňuje existujúce funkcie aplikácie Revit pri exporte do DWG. – pozrieť video

 • Nakonfigurujte názov súboru DWG s premennými pre názov projektu (proj) a systémové dáta (yyy-mm-dd).
 • Konfigurácia listov, ktoré chcete exportovať a verzie DWG spätne až do verzie 2007.
 • Možnosť výberu, či sú pohľady do DWG vložené alebo ako externá referencia.

Správca rodín

Zvoľte, ktoré rodiny a ich typy majú byť načítané do projektu. Tento nástroj umožňuje pridávať ďalšie umiestnenie rodín a filtrovať typy v rámci rodiny. - pozrieť video

Usporiadanie pohľadov na lište

Pomáha zarovnať všetky vybrané výrezy na liste vodorovne, zvislo, alebo podľa čiary. - pozrieť video

Parametre geometrie

Pridanie zdieľaných parametrov k hlavnej geometrii pre export do tabuliek. - pozrieť video

 • Výška stĺpu
 • Výšková úroveň trámu
 • Výška a hrúbka steny
 • Výšková úroveň dosky
 • Výška nadpražia a parapet otvoru

Nástroje pre kótovanie

PowerPack obsahuje kompletnú sadu nástrojov pre zvýšenie produktivity pri kótovaní výkresu. - pozrieť video

 • Automatické kótovanie
 • Rýchle kótovanie
 • Spájanie kót
 • Nastavenie kótovania

Viditelnosť importovaných 3D CAD modelov

Preveďte ľubovoľné 3D modely z AutoCADu na všeobecnú rodinu aplikácie Revit (RFA). - pozrieť video

Správca vodoznaku

Ochráňte svoj obsah aplikácie Revit vodoznakom pred publikovaním na platformách tretích strán, alebo pri zdieľaní dát. – pozrieť video

Jednoduché vytváranie 3D rezov a pohľadov na podlažiach

Zrýchlite svoju produktivitu a získajte väčšiu kontrolu nad vytváraním 3D rezov - pozrieť video, alebo pre podlažie v 3D. - pozrieť video

Automatická správa otvorov pre prvky TZB

Nástroj Powerpacku na otvory je veľký šetrič času pre každého, kto potrebuje vytvoriť a upraviť otvory pre prvky TZB v stavebných konštrukciách. - pozrieť video

A mnoho viac ...

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.