Graitec Opentree Header

Správa dokumentov pre architektov a projektantov

Opentree Badge noyear 256

Graitec Opentree je BIM kompatibilný systém správy dokumentov pre architektonické a projekčné kancelárie.

Je špeciálne navrhnutý a nakonfigurovaný tak, aby pomáhal s náročnými požiadavkami na riadenie dokumentov účinnú správou výkresov CAD, projektových súborov a súvisiace dokumentácie podľa najnovších náročných noriem ISO 19650.

Tím Opentree (súčasť skupiny Graitec) má za sebou viac ako 25 ročnú históriu úspešného vývoja, implementácie a priebežné podpory softwaru pre správu dokumentácie  a výkresov, podľa najnáročnejších štandardov zhody (compliance) v odbore.

 

Výzvy pre riadenie architektonických a inžinierskych dokumentov

accelerate data management

Rast množstva dát generovaných 3D CAD systémami, ako je Revit a následne ich správu, spolu so sprísnením dátových štandardov vytvára tlak na tradičné riadenie dokumentov a postupy pre správu výkresov.

Väčšina tradičných procesov bude stále funkčná, ale už teraz má problém s rastúcimi požiadavkami.

Ďalší nárast dát je tiež spôsobený nevyhnutnou administratívnou záťažou tímov, ktoré stále viac času trávia úlohami typickými pre oblasť správy dát súborov, rozpracovanosti a menej času na skutočne zárobkovú činnosť.

Spojte to so zvyšujúcimi sa požiadavkami na publikovanie dokončených externých projektov do spoločného dátového prostredia (CRP), ako sú Aconex, Asite, BIM360, Microsoft Sharepoint, Viewpoint atď., kde jeden projekt vyžaduje tisíce jednotlivých akcií a kancelárie sú zrazu vystavené ďalšej vrstve zložitosti.

To samozrejme tiež vedie k nárastu súvisiacich nákladov na správu dát, čo ďalej ovplyvňuje ziskovosť a produktivitu..

Ako Vám Opentree môže pomôcť?

Opentree poskytuje jednoducho použiteľný systém správy súborov a výkresov, ktorý zefektívňuje a zrýchľuje každodennú interné pracovné procesy, ktoré sú plne v súlade s normami ISO 19650, riadi typické súbory CAD (AutoCAD, Revit, MicroStation atď.), Projektové súbory, dokumenty a ďalšie súvisiace projektová dáta.

Office Illustration 300px

To zahŕňa úplný pracovný proces dokumentov vrátane kontrol revízií rozpracovanosti (WIP), cez fázy zdieľania a publikovania procesu riadenia dokumentov až po interné systémy údajov za bránou firewall, ako sú lokálne servery, Sharepoint atď., Váš vlastný interný CDE. alebo dokonca automatizáciu uverejňovania klientskych prenosov.

Použitie aplikácie Graitec Opentree v celej kancelárii alebo tíme Vám pomôže dosiahnuť značného zníženia počtu neproduktívnych a nákladných úloh manuálnej správy výkresov, ktoré Vaše tímy denne vykonávajú. Zároveň však Vašej kancelárii (či malé alebo veľké) poskytuje špičkové BIM orientované riadenie správy dokumentov a dát, robustné audity stôp, súlad s BIM ISO 19650 a veľmi vítanú redukciu manuálnych chýb a nenákladových procesov.

Opentree Vám môže pomôcť doslova znížením času potrebného na správu dát WIP, až o 80%, čo vedie k veľmi značnej časovej úspory v celej firmy.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako môže Opentree - správa dokumentov pre architektov a inžinierov pomôcť prekonať výzvy, ktoré na Vás v oblasti správy dát čakajú, kliknite na nižšie uvedený odkaz a dohodnite si telefonickú konzultáciu alebo si prečítajte doplňujúce informácie.


Správa dokumentov Revit

Automatizácia publikovania do pracovných postupov Spoločného dátového prostredia (CDE)

Typické výhody softvéru pre správu dát

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.