Graitec Advance Design

AD Badge noyear 256

Program Advance Design dnes používajú špičkové statické kancelárie po celom svete. Ide o softvérové riešenie pre analýzu a posúdenie statiky konštrukcií, ktoré ponúka intuitívne užívateľské rozhranie a umožňuje navrhovanie podľa noriem EN - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 a EC8 a tiež podľa noriem USA a Kanady.

Advance Design ponúka prostredie podobné tomu, ktoré poznáte z iných CAD aplikácií a zároveň aj výkonnú aplikáciu pre riešenie konštrukcií metódou konečných prvkov vrátane seizmickej a dynamické analýzy a všeobecnou metódou vzperu. Ďalej tiež riešenie pohyblivého zaťaženia od dopravy podľa príslušných národných noriem pre akékoľvek konštrukcie kombinujúce betón, oceľ a drevo.

V programe je možné vykonávať ako statickú, tak i dynamickú, modálnu a nelineárnu analýzu. Ponúka tiež jednoduché vytváranie a editáciu náhľadov na konštrukciu a statických výpočtov s detailným posúdením.

Samozrejmosťou je plná BIM kompatibilita s funkcionalitami zahŕňajúcimi export, import a synchronizáciu do a z Revit a Advance Steel, rovnako ako do ďalších programov, ktoré používajú štandardné typy výmenných súborov.

 • Výkonný software, veľmi jednoduchý na používanie a jednoduchý na obsluhu
 • Vhodný pre BIM riešenie - plne REVIT kompatibilný
 • Odborná technická podpora
 • Flexibilná licencie programu
 • Dostupné veľké množstvo referencií po celom svete
 • Použitie Eurokódu a severoamerických noriem

picasion.com 1e738697839c334a0516887ac6d81917

Prehľad programu Advance Design

 

 

 Advance Design CZ concrete column design   Advance Design CZ 3d framework optimisation   Advance Design CZ oprava wind loads

Balíčky Advance Design

 • Standard

  Standard

  Varianta zahrnující kompletní modelář pro analýzu metodou konečných prvků, 3D generátor klimatických zatížení, pokročilou analýzu MKP a její výsledky, Revit kompatibilitu a další.
 • Premium

  Premium

  Varianta Standard + návrh jakéhokoliv typu konstrukce - betonové, dřevěné a ocelové prvky a hlavní návrhové normy pro výpočet (Eurokódy a severoamerické normy).+BIM Designers modul pro návrh a posouzení ocelových styčníků
 • Ultimate

  Ultimate

  Varianta Premium + vestavěné RC moduly pro urychlení návrhu, detailů a správy výztuže uvnitř betonových nosníků, sloupů, patek, nosných stěn a střižných stěn.
 • 1

Kľučové funkcie a zhrnutie

Zaujíma vás, aké realizácie vznikli pri práci s týmto programom? Pozrite sa nareferencie.

Chcete vedieť, ako sa s Advance Design pracuje? Prečítajte si náš článok"Seznamte se: Advance Design".

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.