Sada pro média a zábavní průmysl

Sada aplikácií Autodesk pre média a zábavný priemysel

ikona sady pro média a zábavní průmysl

Získajte prístup k nástrojom, ktoré si obľúbili profesionáli po celom svete, v jednom unikátnom balíčku - Sade Autodesk pre médiá a zábavný priemysel.

Softvér z tejto kolekcie je široko používaný v celej škále projektov a stojí za svetovými trháky, ktoré si vyslúžili oskarové ocenenie za filmové efekty, ako je Captain America, Harry Potter, Transformers, Úsvit planéty opíc, Strážcovia Galaxie alebo Hra o tróny.

V hernom priemysle vznikla s pomocou softvéru Autodesk rad globálne úspešných titulov, ako sú Deus Ex, Uncharted a Call of Duty a pre svoje diela si ho vybrali herný vývojári, ako sú EA Sports, Eidos a Ubisoft.

Zoznam projektov, ktoré vznikajú vďaka produktom sady pre médiá a zábavný priemysel je skoro nekonečný a tieto aplikácie pre vás vytvorí, na čo si spomeniete: 3D modelovanie, animácie, renderovanie a ďalšie. Autodesk sa postará o to, aby ste mali po ruke práve tie nástroje, ktoré potrebujete na dosiahnutie cieľov a v neposlednom rade aj dodržanie deadline. Jediné, čo budete potrebovať je vaša predstavivosť a odhodlanie vytvárať podmanivé CGI alebo VFX.

S aplikáciami Maya a 3ds Max môžete pozdvihnúť svoje návrhy na úplne novú úroveň vďaka špičkovému setu funkcií. Keď k tomu pridáme kľúčový softvér, ako je Mudbox, MotionBuilder a RECAP Pro, máte možnosť priviesť svoje najdivokejšie nápady k životu.

Či už pracujete na nachádzajúcom filmovom trháku, televízne hitu alebo novom hernom fenoménu, so sadou pre médiá a zábavný priemysel si môžete byť istí, že vytvoríte realistické postavy, úchvatné prostredie a zaujmete svoje publikum s nápadnými vizuálnymi efektmi.

Práca so sadou pre média a zábavný priemysel 

Toto krátke video vás prevedie prácou s aplikáciami, ktoré nájdete v tejto sade Autodesk. Od konceptu, cez fotogrametriu, rozloženie animácie, textúrovanie, až po konečný render.

Ako sadu aplikácií zakúpiť

Typy licencií

Softvér zahrnutý v tejto sade

Požiadavky na hardware

Ako sadu aplikácií pre média a zábavný priemysel zakúpiť

Sadu pre média a zábavný priemysel získate jednoducho mesačným, ročným alebo trojročným predplatným a cena je tak výhodná, že pri kúpe dvoch alebo viacerých plných licencií budete schopní znížiť náklady na softvér. Keď sadu navyše zakúpite sadu od nás, získate tiež nárok na podporu pri inštalácii zadarmo po dobu 30 dní.

Možno vás prekvapí, že nákup celej kolekcie aplikácií je výhodnejšie ako keby ste si kúpili len dva jednotlivé produkty - čím získavate celé portfólio výkonných riešení za viac než príjemnú cenu.

Typy licencií Sady pre média a zábavný priemysel

Ako už bolo povedané vyššie, túto sadu aplikácií získate predplatením softvéru, a to formou samostatnej alebo sieťovej licencie. V prípade nákupu sieťovej licencie má prístup k softvéru viac užívateľov, avšak pracovať s ním môže v jednu dobu vždy len jeden.

Ako predplatiteľ softvéru Autodesk získate dôležité výhody, ako napríklad:

  • Najnovšie verzie produktov
  • Práva na používanie predchádzajúcich verzií
  • Technickú podporu
  • Cloudové úložisko a ďalšie

Zoznam všetkých predplatiteľských výhod nájdete na našej stránke o predplatnom Autodesk.

Softvér zahrnutý v Sade pre média a zábavný priemysel

Sada ponúka rad programov a vy sa môžete rozhodnúť, ktorý z nich si nainštalujete. Nájdete tu všetko, čo potrebujete k navrhovaniu vizuálne podmanivých projektov, vrátane:

Maya – animácie, modelovanie, simulácia a renderovanie. Celá sada nástrojov zefektívni vaše pracovné postupy a projekty. Tešte sa napríklad na fyzikálne simulácie, fluidné účinky na modely alebo simuláciu vlasov aj oblečenie.
Autodesk 3ds Max – jedna z popredných aplikácií pre modelovanie, renderovanie a vizualizáciu. S 3ds Maxom môžete tvoriť VR scény, detailované rendermi a podmanivé architektonické vizualizácie.
Motionbuilder – animátori a režiséri môžu s MotionBuilder tvoriť realistické animácie ľudského pohybu.
Sketchbook – aplikácia navrhnutá pre konceptuálny výkresy a ilustrácie, pomocou ktorej môžete rýchlo preniesť svoje nápady do digitálneho prostredia.
Mudbox – sochujte a maľujte v Mudbox, tvorte textúry priamo vo svojom modeli pomocou rôznych štetcov a šablón, a to všetko vo vysokom rozlíšení s použitím systému vrstiev založenom na Photoshopu.
Character Generator –  vytvárajte 3D postavy pre animáciu pomocou nástrojov vo webovom rozhraní.
Recap Pro – "Očistite" svoje modely z fotogrammetrického softwaru a premeňte ich na mračno bodov alebo sieť. Tieto 3D modely potom môžete použiť aj v iných CAD programoch.
Autodesk Rendering – Nebaví vás čakať hodiny, alebo dokonca dni na lokálne renderovanie vašich projektov? Využite sily cloudu a tvorte fotorealistické renderovanie on-line v rekordnom čase.

Cloudové úložiště – s touto sadou získate 25 GB miesta na cloudovom úložisku.

Požiadavky na hardware pre Sadu aplikácí pre média a zábavný priemysel

Každý z programov v Sade aplikácií pre médiá a zábavný priemysel má vlastné požiadavky na hardvér, ktoré si môžete prečítať na webe Autodesku.

Rovnako ako u každého softvéru, investície do správneho hardvérového riešenia, výrazne zlepší jeho produktivitu, tak aj užívateľskú skúsenosť, takže sa neuchyľujte iba k tým najlacnejším riešeniam, pretože v ideálnom prípade budete potrebovať správnu rovnováhu procesorov, grafiky, pamäte a ultra rýchle pamäte, aby softvér plne využil svoj potenciál.

pracovní stanice CAD

Ak by ste s nami chceli prebrať nákup Sadu aplikácií pre média a zábavný priemysel alebo vaše hardvérové požiadavky, jednoducho nám zavolajte, aby sme vás mohli previesť možnými alternatívami a ukázať vám najvýhodnejšej ponuky, možnosti platby alebo akékoľvek iné dostupné ponuky.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.