Lumion banner
Jeden z najpoužívanejších programov na vizualizácie.

Vizualizácia sú vždy náročným a zdĺhavým procesom. S Lumion 3D ide vždy všetko jednoducho. Okamžite vdýchne život vašim návrhom s realistickou krajinou.

Všetko rýchlo s výsledkom krásnej vizualizácie

Práca v Lumione 3D nevyžaduje žiadne školenie a po 15 minútach sa môžete naučiť vytvárať obrázky, videá z 360 panorám (vrátane VR) s vysokým rozlíšením, ktoré sú ideálne na prezentácie pre klientov. Od pridávania tisícov stromov a textúrovaných budov až po vykresľovanie obrazu s vysokým rozlíšením vo formáte plagátu.

Kompletné budovanie kontextu

Pozri svoj 3D model v kontexte reálneho sveta. S tisíc vysoko kvalitných objektov a ohromujúcich, realistických materiálov z knižnice Lumion 3D môžete vytvoriť kontext, ktorý váš projekt potrebuje v rekordnom čase.

Dosiahnite viac

Od vykresľovania v reálnom čase cez LiveSync až po vytváranie statických obrázkov VR-ready, vizualizačný softvér Lumion dokonale zapadne do vašich existujúcich pracovných postupov. Okrem zefektívnenie zobrazovania projektov zistíte, že s Lumionom môžete dosiahnuť viac.

Specifikácie a porovnanie LUMION vs. LUMION PRO = ZDE

S Lumionom je všetko rýchle. I zoznámenie sa s ním.
Pustite si video:

LUMION 11 JE TU!

Ešte jednoduchšie a krajšie vizualizácie v Autodesk Revit!

LUMION logo na web

LUMION 10 video

Vyplňte formulár a dostanete od nás skúšobnú verziu LUMION PRO.

Stiahnuť LUMION

Naplňte svoje návrhy energiou skutočných priestorov a prostredie s 5 259 objektmi dostupnými v knižnici Lumion 9. Od interiérov po exteriéry, lesy a pláže až po hustotu mestskej scény. Lumion Pro obsiahla knižnica Vám ušetrí hodiny z procesu renderovania. Nájdete v nej rýchlo tisíce bežných objektov.

Kliknite na obrázok pre animáciu.

Kliknite t

Vyplňte formulár a dostanete od nás skúšobnú verziu Lumion alebo LUMION PRO.

Stiahnuť LUMION

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.