Predplatné Autodesk LT Family

AutoCAD LT Family 2019 banner

 

AutoCAD LT Family software

S aplikáciami rodiny Autodesk LT máte prístup k odľahčenejším, ale stále výkonným verziám softwaru od Autodesku za zlomok ceny plnej verzie, čo ich robí omnoho dostupnejšími pri zachovaní vysokej kvality.

Užívatelia obvykle nepotrebujú celý rozsah funkcií dodávaných s plnými verziami, ale napriek tomu chcú využívať možnosti spolupráce.

V závislosti na konkrétnych odvetviach, ako je architektúra a strojárenstvo, máte k dispozícii radu pokročilých nástrojov, ktoré vám umožnia vytvoriť jedinečné návrhy a prototypy pre zákazníkov a klientov za veľmi priateľnú cenu.

Spoločnosť Autodesk neustále pracuje na vývoji a vylepšovaní týchto nástrojov, aby ste mali k dispozícii ten najlepší software, ktorý vám umožní udržať krok s novými trendmi v odvetví, ako sú FOMT, digitálne prototypovanie, aditívna výroba, adopcia BIM atď.

Ako a kde nakúpiť produkty Autodesk LT

Predplatenie softwaru LT je jedným z cenovo najvýhodnejších spôsobov, ako dosiahnuť dychberúce návrhy, za dostupnú cenu. Užívatelia si môžu vybrať z niekoľkých možností predplatného prispôsobených tak, aby vyhovovali ich požiadavkám, alebo požiadavkám ich architektonických kancelárií, ako krátkodobo, tak dlhodobo. Naviac užívatelia získajú prístup k sortimentu predplatiteľských výhod, ako sú aktuálne verzie softwaru, renderovanie v cloude s aplikáciou Revit LT a flexibilné licencovanie.

S Autodesk LT môžete mať istotu, že budete kupovať a využívať popredný svetový software, ktorý vám dá náskok pred konkurenciou a umožní vám dokončiť projekty bez problémov a včas.

Produkty rady Autodesk AutoCAD LT Family

autocad lt 2021 badge 136pxAutodesk AutoCAD LT 2021

Software AutoCAD LT bol vytvorený so zvláštnym ohľadom na jednoduché používanie, čo znamená, že môžete vytvárať svoje návrhy rýchlejšie a stíhať tak tesné termíny a súčasne stále vytvárať vysoko kvalitné 2D návrhy. Efektívna spolupráca je v súčasnosti dôležitou súčasťou pracovných zákaziek a aplikácia AutoCAD LT umožňuje zdieľať projekty na rôznych platformách.


inventor lt 2021 badge 136pxAutodesk Inventor LT 2021

Pokiaľ hľadáte špičkový, overený software pre modelovanie zostáv, potom je Inventor LT produkt pre vás. S radou výnimočných nástrojov, môžu strojní inžinieri a produktoví dizajnéri vytvárať fantastické 3D CAD návrhy nielen za nízku cenu, ale aj v krátkom čase.


revit lt 2021 badge 136pxAutodesk Revit LT 2021

V Autodesku vypočuli vaše prianie: Revit LT je 3D software, ktorý podporuje prácu za použitia metodiky BIM. S radou kľúčových funkcií môžete vytvárať exkluzívne architektonické návrhy a zdieľať projekty s kolegami jednoduchým spôsobom, a to všetko pri práci s užívateľsky prívetivým rozhraním.


maya lt 2020 badge 136px optAutodesk Maya LT 2021

Modelujte, animujte, navrhujte. Vytvorte svoju vlastnú hru s pozoruhodným softwarom Maya LT 3D. Nahrávajte svoju tvorbu do cloudu a zdieľajte návrhy s kolegami, priateľmi a klientami a získajte v rámci predplatného od Autodesku, prístup ku kľúčovým herným enginom, ako je  3ds Max Interactive, a preneste svoje projekty do života.


autocad inventor lt suite 2021 badge 136pxAutodesk AutoCAD Inventor LT Suite 2021

Chystáte sa začať s digitálnym prototypovaním? Potom vyskúšajte balíček AutoCAD Inventor LT. Tvorte zložité 3D diely a modely vďaka rade CAD nástrojov, ktoré vychádzajú z integrácie týchto dvoch pokročilých softwarových programov.


autocad revit lt suite 2021 badge 136pxAutodesk AutoCAD Revit LT Suite 2021

Objavte možnosti informačného modelu budovy v kombinácii s programom AutoCAD LT a Revit LT. Balíček AutoCAD Revit LT obsahuje nástroje, ktoré potrebujete k vytvoreniu presných 3D architektonických modelov v BIM.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.