AutoCAD Plant 3D

AutoCAD Plant 3D 2022

autocad plant 3d 2021 badge 256px opt

AutoCAD Plant 3D 2022 je aplikácia postavená na známej platforme AutoCAD. Vďaka tomu si vystačíte s minimom času na zaškolenie a prípravu. Plant 3D umožňuje navrhovať a vytvárať modely potrubných systémov, vrátane podporných konštrukcií a generovať odpovedajúcu dokumentáciu.

Plant 3D disponuje nástrojmi pre modelovanie potrubných trás, založenom na špecifikáciách potrubí. Z modelu možno pomocou nástroja pre automatické generovanie dokumentácie vytvárať procesné schémy (P&ID), dispozičné ortografické výkresy, izometrické výkresy potrubí a výkazy potrubných trás.

AutoCAD Plant 3D je súčasťou prenájmu aplikácie AutoCAD.

Video prehľad

 

{sliderVkladajte uloženia a oceľové konštrukcie|closed}

Pre vytvorenie modelu podpornej konštrukcie sú k dispozícii knižnice oceľových prvkov a samotného uloženia. Plant 3D je možné využiť pre tvorbu schodísk, zábradlí, rebríkov, atď. Natívny formát AutoCAD Plant 3D je DWG, 3D dáta modelu potrubí možno exportovať do formátu PCF, model oceľovej konštrukcie možno exportovať do formátu SMLX, ktorý je kompatibilný s Advance Steel a Advance Design, ktoré sú určené pre návrh a výpočet oceľových konštrukcií.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.