AutoCAD Plant 3D

Autodesk AutoCAD P&ID 2022

autocad plant 3d 2021 badge 256px opt

Softvér Autodesk AutoCAD P&ID 2022 umožňuje projektantom potrubných sietí rozvodných technológií a technologických schém radikálne zlepšiť produktivitu v porovnaní s tradične časovo náročným procesom.

Posledné testy ukázali, že software AutoCAD P&ID priniesol zvýšenie produktivity približne o 40 % oproti klasickým metódam, hlavne vďaka bohatej ponuke nástrojov.

Software AutoCAD P&ID pomáha automatizovať a zefektívniť rôzne aspekty pracovných procesov navrhovania technologických schém a slúži k rýchlemu a presnému vytváraniu 2D schém potrubných celkov pomocou dynamických grafických objektov a rozsiahlej knižnice objektov príslušenstva. 3D ďalej obsahuje nástroje pre overovanie zhody 3D modelu s 2D diagramom.

Poznámka: AutoCAD P&ID už nie je k dispozícii ako samostatný program: táto aplikácia nie je zahrnutá v programe Autodesk Plant 3D, ktorý je súčasťou AutoCADu so špecializovanými sadami nástrojov.

Pre klientov, ktorí vyžadujú rozsiahlejšiu softwarovú sadu, je Autodesk Plant 3D k dispozícii tiež ako súčasť Sady Autodesk pre architektúru a stavebníctvo.

Video prehľad aplikácie AutoCAD P&ID

Inteligentné overovacie nástroje ďalej zvyšujú presnosť pomocou kontroly chýb navrhnutých tak, aby jednoducho vyzdvihovali nezrovnalosti vo výkrese a zlepšili tak jeho presnosť. Nástroje pre popisy, správu dát a vytváranie prehľadov aplikácie AutoCAD P & ID ďalej zaisťujú, že správa zmien, aktualizácia vlastností projektu a export dát projektu do bežných formátov súborov vám pôjde veľmi jednoducho.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.