AutoCAD MEP

AutoCAD MEP 2022

autocad mep 2021 badge 256px opt

Software Autodesk AutoCAD MEP 2022 je špecializovaný nástroj pre projektantov TZB, postavený na známej platforme AutoCAD.

Aplikácia AutoCAD® MEP bola vylepšená o novú sadu špecializovaných nástrojov, ktoré povedú k zlepšeniu produktivity a presnosti návrhu a ponúka možnosť náhodnej kontroly kolízii, aby sa zabránilo nákladným prepracovaniam na mieste.

Pre projektantov TZB pracujúcich v prostredí BIM, alebo pre tých, ktorí pri svojej práci spolupracujú s inými stavebnými tímami, je AutoCAD® MEP k dispozícii tiež  v Sade Autodesk pre architektúru a stavebníctvo.

AutoCAD MEP je súčásťou prenájmu aplikácie AutoCAD.

Prečo si zaobstarať AutoCAD MEP?

Bohatá sada nástrojov AutoCAD MEP a rozhranie špecifické pre návrhy technických zariadení budov ponúka schematické palety nástrojov vrátane kreslenia potrubných systémov a HVAC technológií a vy tak zdokonalíte svoje pracovné postupy a zvýšite produktivitu.

Inteligentné funkcie anotácie ďalej napomáhajú výkresu produktivity s automatizáciou mierky textov a inžinierskych tém umožňujú rýchle vizuálne referencie základných dát, ako sú napríklad straty trením a potrubné tlakové straty.

AutoCAD® MEP tiež pomáha riadiť aspekty, ako sú plány s automatickou populáciou a dynamické aktualizácie plánov, pretože návrhy systému sú vylepšené tak, aby vyhovovali požiadavkám zmien. Nástroje pro správu kreslenia aplikácie AutoCAD® MEP ďalej zvyšujú produktivitu automatizácie prvkov návrhu a dokumentácie systému.

Spoločnosti MEP, ktoré vyžadujú návrh MEP až po výrobu, môžu mať záujem o software Autodesk Fabrication.

Novinky verzie 2021 nájdete v našom PDF.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.