CAD banner

CAD Softvér

V roku 1982 prvýkrát uzrel svetlo svetla 2D CAD softvér AutoCAD a od tej doby je Autodesk svetovým lídrom vo vývoji a inováciách na poli software pre navrhovanie a 3D modelovanie, dizajn a vizualizácie, ktorého cieľom je podporiť ostatné k čerpaniu výhod plynúcich z digitálnej revolúcie.

Autodesk CAD software

Graitec (predtým AB Studio) sa na trhu pohybuje už od roku 1990 a za svoju históriu už pomohol nespočetným firmám so zavedením a školením 2D aj 3D CAD softvéru a BIM riešenie.

Pre viac informácií o najnovších produktoch Autodesk navštívte náš zoznam CAD softvéru a ak vás zaujímajú aktuálne ponuky, ozvite sa nám cez formulár vľavo na stránke.

AEC – Architektúra, stavebníctvo a inžinierstvo

Od 2D CAD softwaru pre architektonické navrhovanie a BIM riešenie, ako je Revit a NavisWorks po CAD balíčky pre stavebné inžinierstvo a statiku ako je Revit StructureAutoCAD Civil 3D a AutoCAD Map 3D. Všetky produkty nutné pri prechode na BIM sú obsiahnuté Sade pre architektúru a stavebníctvo.


Digitálne prototypovanie a strojárstvo

Softvér pre strojárenstvo a výrobu od Autodesku  pomáha čoraz viac podnikom znížiť čas a zvýšiť profit vďaka využitiu digitálneho prototypovania.

Od cenovo dostupné a nástrojové bohaté sady Autodesk Inventor LT Suite, po balíček Autodesk Simulation, vďaka ktorému môžu užívatelia Inventoru posunúť digitálne prototypovanie do nevídaných výšin. So sadou pre strojárstvo a výrobu  od Autodesku budete môcť konkurovať tým najlepším z odboru, nielen doma, ale aj vo svete.


Design a vizualizácie (Média a zábavný priemysel)

3D dizajn a vizualizácie nájdu využitie u mnohých odlišných subjektov, od architektov a stavebných spoločností, ktoré pracujú s vizualizáciami, 3D animáciami a prechody scén za cieľom dosiahnutie najlepších výsledkov a úspechu v súťažiach, po mediálny a zábavný priemysel, vrátane tvorcov počítačových hier, televízneho a filmového obsahu.

Autodesk na tieto účely vyvinul rad bezkonkurenčných nástrojov, obsiahnutých v sade aplikácií pre Médiá a zábavný priemysel, pre profesionálov na poli kreatívneho dizajnu. V spojení s najnovšími CAD pracovnými stanicami dosiahnete nevídaných výsledkov - nie je preto divu, že softvér od Autodesku stojí za filmovými efektmi ocenenými na Oscara a za 85% vytvorených videohier.


Infraštruktúra

V neposlednom rade ponúka Autodesk inovatívny a populárny 2D a 3D softvér na vytváranie komplexných návrhov infraštruktúry, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou všetkých väčších stavebných a urbanistických projektov.

Autodesk riešenie pre infraštruktúru a GIS, od telekomunikácií a rozvodov plynu a elektriny po odpadové systémy, sa stali dôležitou časťou moderných projektov v BIM, kde napomáhajú k vyššej produktivite, zníženie nákladov a času.

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.