Autodesk Fusion 360 Training

Školenie Autodesk Fusion 360

Fusion 360 screenshot

Vďaka školeniu Autodesk Fusion 360 sa budete v tejto aplikácií, zameranej na 3D dizajn, simuláciu a CAM programovanie perfektne orientovať. Fusion, ako jeho meno napovedá, prepojí proces navrhovania a vývoja produktu do jednej cloudovej platformy, ktorú spustíte na svojom PC alebo Macu.

S pomocou Autodesk Fusion 360 môžete modelovať svoje návrhy v 3D, a potom použiť nástroje simulácie k pevnostnej alebo inej analýze. Následne si vyberiete spôsob, akým chcete výsledný produkt realizovať. S Fusion 360 môžete tvoriť súbory pre 3D tlač, nastaviť CAM alebo tvoriť tradičné 2D výkresy.

Fusion 360 už obsahuje nástroje pre správu a zdieľanie dát, čo z programu robí inovatívnu platformu pre navrhovanie produktov a rozhodnutie zúčastniť sa našich Fusion 360 CAD školení je skvelým spôsobom, ako vylepšiť svoje schopnosti v oblasti 3D navrhovania a výroby.

Vzhľadom k výkonnosti tohto softvéru je osvojenie si práce s ním relatívne ľahké, avšak ak z neho chcete získať čo najviac a v čo najkratšom čase, pomôžu Vám v tom naši školitelia. Akonáhle sa naučíte aplikáciu ovládať, Váš podnik bude okamžite profitovať z prepojených pracovných procesov, od konceptu, cez simuláciu až po CAM a 3D tlač - to všetko z jedného CAD balíčka.

V Graitecu disponujeme širokým portfóliom kurzov, ktorých sa môžete zúčastniť na našej pobočke alebo priamo u Vás, prípadne online s našimi časovo flexibilnými, certifikovanými kurzami Autodesk.

Školenie Fusion 360

 Aplikácia Fusion 360 bola navrhnutá tak, aby ju mohli využiť profesionáli mnohých odvetví. Naše kurzy Fusion 360 preto zahŕňajú školenia pre začiatočníkov, ktoré Vám pomôžu zvládnuť základy, a pokročilé moduly na rôzne témy, ako napríklad CAE a CAM.

 

Fusion 360 model

Základné školenie Fusion 360

Študenti sa naučia základné princípy priameho a parametrického 3D modelovania vo Fusion 360. Naučíme Vás, ako importovať už existujúce 3D modely do tejto platformy a ako spolupracovať na 3D modeloch online.

Študenti sa naučia, ako previesť svoje návrhy do zostáv na vykonanie kinematickej analýzy, ako tvoriť zoznam súčastí a ako pracovať s návrhmi online, exportovať 2D a 3D súbory pre ďalšie použitie a tvoriť 2D výkresy z 3D modelov.

Školenie Autodesk Fusion 360 pre pokročilých

Moduly pre pokročilých si môžete vyžiadať na nasledujúce zameranie: Fusion 360 CAM, Fusion 360 simulácie a Fusion 360 T-Splines.

 

Školenie Autodesk Fusion 360 pre stredne pokročilých užívateľov

Termíny 13.04.2022  -  14.04.2022 - 19.4.2022

Cena 1667 € bez DPH/3dni

  • pokročilé školenie pre FUSION 360 
  • možnosti konštrukčného modelovania v programe Fusion 360
  • vytvorenie objektov v 3D priestore, vytvorenie náčrtov a väzieb a složitejšie zostavy
  • ako správne parametricky modelovať
  • nastavenie cesty pre obrábanie a generovanie NC kódu v prostredí Manufacture
  • nastavenie obrabacích operacii

Dotaz na viac informácií a cenu školenia Autodesk

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.