Školenia a kurzy AutoCAD

AutoCAD školenia a kurzy sú rozhodne tou najlepšou cestou, ako začať vylepšovať svoje schopnosti s 2D a 3D softvérom, pretože 2D navrhovanie a 3D modelovanie dnes patrí medzi zásadné zručnosti vo všetkých disciplínach zaoberajúcich sa dizajnom.

Portfólio spoločnosti Graitec ponúka široký rad školení, ktorých sa môžete zúčastniť v našich učebniach, vo Vašich vlastných priestoroch, alebo dokonca online, cez našu flexibilnú, Autodeskom certifikovanú online školiacu platformu.

AutoCAD-training

Spoločnosti, ktoré investujú do CAD školenia sú odmenené nielen nárastom produktivity, ale v mnohých prípadoch aj inovatívnymi návrhmi, ako sa užívateľ CAD softvéru postupne zžije s daným programom a používa ho ako nevyhnutnú súčasť navrhovania namiesto toho, aby sa s ním ešte len učil a stratil tak cenný čas.

Z tohto dôvodu sú tiež užívatelia, ktorí si neprešli AutoCAD kurzami pomalší v porovnaní s ich vyškolenými kolegami a trvá im oveľa dlhšie, než sa naučia byť produktívni a efektívni pri práci s AutoCADom, alebo iným softvérom.

Autodesk CAD softvér je navrhnutý pre mnoho rôznych odvetví a disciplín, a preto sú naše kurzy rozdelené na základné 2D navrhovanie pre tých, ktorí potrebujú úvodné zaškolenie, a pokročilejšie 2D a 3D AutoCAD školenia pre užívateľov, ktorí už majú ACAD vedomosti, ale chceli by vylepšiť svoje schopnosti, alebo sa naučiť pracovať s AutoCAD riešeniami pre konkrétne odvetvia.

Dostupné AutoCAD kurzy

Graitec organizuje množstvo flexibilných školení AutoCADu, navrhnuté tak, aby vyhoveli každému, či už začiatočníkom alebo pokročilým:

Základné školenie AutoCAD

AutoCAD kurzy pre pokročilých

3D AutoCAD školenie

Špecializované kurzy AutoCAD

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.