advance steel

Školenie Advance Steel

Advance Steel Training Farm Shed

Zlepšite svoju produktivitu s kurzami Autodesk Advance Steel. Ako vývojári softvéru Advance Steel ponúkame bohaté skúsenosti a školenia na mieru.

Naše Graitec portfólio obsahuje vyčerpávajúcu ponuku školení, ktoré pokryjú všetky druhy implementácií a postaráme sa o to, aby ste si z kurzu odniesli nielen dôležité vedomosti, ale aj zručnosti, vďaka ktorým zvýšite svoju produktivitu.

Všetky naše kurzy sú navrhnuté tak, aby ste boli schopní využiť všetky funkcie, ktoré Advance Steel ponúka a vyťažili čo najviac z nástrojov, ktoré sú súčasťou tohto výkonného softvéru pre 3D detailovanie oceľových konštrukcií. Zaistíme, aby ste po preškolení získali potrebné zručnosti na to, aby ste mohli Advance Steel zaviesť do svojich konštrukčných projektov.

Nižšie Vám predstavíme naše základné školiace moduly, ale môžeme pre Vás tiež vytvoriť kurzy na mieru, podľa Vašich potrieb.

Pre viac informácií o nadchádzajúcich školeniach a termínoch sa pozrite na kalendár akcií nižšie.

Základné školenie Advance Steel

Pokročilá implementácia

Otvorený termín

Školenia označené ako Otvorený termín nemajú zatiaľ vypísané žiadne konkrétne dátumy konania. Odoslaním dopytu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., nerobíte záväznú objednávku, ale len vyjadrujete nezáväzný záujem o účasť. Obratom Vás kontaktujeme a dohodneme sa na konkrétnom termíne školenia.

Poznámka

Školenie prebieha vždy na posledných verziách Autodesk Advance Steel a každý zúčastnený má k dispozícii samostatné pracovisko (notebook).

Dotaz na viac informácií a cenu školenia Autodesk

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.