CAD školenie

Chcete, aby Vám softvér uľahčil prácu? Chcete ušetriť čas na Vašich projektoch? Chcete rýchlu návratnosť Vašich investícií do softvéru?

Ak áno, neváhajte čerpať zo skúseností našich profesionálov s dlhoročnou praxou v odbore a prihláste sa na naše školenia produktov spoločností Autodesk a GRAITEC, ktoré prebiehajú v našich učebniach, školiacom stredisku Autodesk Authorized Training Center (ATC), príp. online.

CAD školení

Naučíme Vás pracovať s najpoužívanejšími CAD programami a rozšírime Vaše obzory o nové skúsenosti a tipy.

Získate vyššiu produktivitu a čas na ďalšie projekty vďaka schopnosti efektívne využívať funkcie používaného softvéru. Získate lepšiu konkurencieschopnosť voči menej zdatným užívateľom používajúcim neefektívne postupy.

Graitec Vám ponúka aj flexibilné, Autodeskom certifikované online školenia, aby ste mali šancu splniť si všetky skúšky a certifikáty potrebné k úspechu Vašej firmy.

Školenie Autodesk

Ako Autorizované školiace centrum ponúkame školenie najvyššej kvality. Zaraďte sa aj Vy medzi profesionálov Autodesku a získajte celosvetovo uznávaný certifikát a výhody s tým spojené práve u nás.

Vďaka školeniu v našom Autodesk training centre získate informácie o najnovších funkciách, naučíte sa najlepšie praktiky a zlepšíte svoje znalosti produktov Autodesk tak, aby ste ho vedeli maximálne využiť v praxi. Získaním vedomostí v oblasti, v ktorej to najviac potrebujete, rýchlejšie dosiahnete čo najlepšiu návratnosť svojej investície.

Certifikát Autodesk - Ako to funguje?

Cez nás si objednáte certifikačný test, ktorý absolvujete v našich učebniach v Prahe. Sme certifikovaným partnerom na produkty

  • AutoCAD 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

  • Autodesk Revit Architecture 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021

Ceny kurzov sa pohybujú od 45 do 100 Eur. Kontaktujte nás a radi Vám oznámime presnú cenu.

Pokiaľ chcete absolvovať profesionálny test je nutné pred týmto testom absolvovať základný test.

Školenie CADKON a Graitec Advance

Chcete lepšie ovládať naše programy ako CADKON, CADKON + či produkty radu Advance? Ako vývojári týchto softvérov Vám zaručíme najkvalitnejšie odborné školenia. Neváhajte a zaregistrujte sa!

Profesionálne školenia sú určené pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilejších užívateľov. Technickí pracovníci GRAITECu disponujú rozsiahlymi skúsenosťami v používaní produktov a dobre sa orientujú v problematike jednotlivých profesií vďaka našej priamej previazanosti na užívateľa na jednej strane a vývoju produktov Advance a CADKON na strane druhej.

V prípade, že si vyberiete školenia produktov Advance a CADKON, máte jedinečnú možnosť absolvovať toto školenie priamo u vývojárov týchto produktov.

Školenia prebiehajú podľa preverených osnov:

 

Zistite  viac o našom školení


Povedali o nás:

Uvozovky

"Základné školenie Revit v spol. Graitec nám umožnilo nielen osvojiť si základné princípy práce v tomto produkte, ktorý našu prax významne urýchľuje a posúva vpred, ale aj pochopiť celý koncept práce v systéme BIM. Išlo nepochybne o neoceniteľný a dôležitý prvý krok týmto perspektívnym smerom . "

Ing. arch. Petr Hill
TopProjekt, s.r.o., Brno

Uvozovky

"Školenie pomohlo našej firme urýchliť začlenenie programu Revit do programového spektra. Formou školení sme sa na tento program ľahšie adaptovali, než by tomu bolo formou samoštúdia. Aj naďalej využívame tím firmy Graitec na konzultácie, ktoré veľmi často ušetrí veľa času s hľadaním optimálneho riešenia pri projektovaní v Revite. "

Ing. Josef Chovan

Delta Projektconsult s.r.o., Třebíč

Uvozovky

"Školenie firmy Graitec prebieha vo veľmi priateľskom duchu v príjemných priestoroch. Postup školenia je flexibilný, dáva priestor otázkam účastníkov a riešeniu konkrétnych problémov. Ako profesionálny pohľad do problematiky CAD programov ho môžem odporučiť."

Ing.arch. Jiří Voslář
Projektový ateliér pro architekturu a pozemní stavby  s.r.o., Praha


Informácie o školení

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.