Autodesk Viewer - Rozloženie modelov

Prehliadač Autodesk Viewer uľahčuje zdieľanie pohľadov návrhov a spoluprácu na diaľku. Prehliadač Autodesk Viewer podporuje väčšinu 2D a 3D súbory vrátane súborov DWG, STEP, DWF, RVT a Solidworks. Vďaka jednoduchým nástrojom pre poznámky a kreslenie v prehliadači Autodesk Viewer môžete rýchlo získať potrebnú spätnú väzbu. Prehliadač Autodesk Viewer umožňuje prístup k návrhom a spoluprácu na nich z ľubovoľného zariadenia alebo operačného systému.

PH1

Jedna zo zaujímavých funkcií tohto prehliadača je možnosť rozkladu modelu. Kliknete na "Rozložiť" a pomocou posuvníka určujete stupeň vzdialenosti rozloženie súčiastok.

PH2

Aj pri zapnutom Rozloženie môžete stále otáčať, približovať alebo voľne prechádzať modelom. Vďaka tomu máte dokonalý prehľad, z koľkých sa daný model skladá častí. Môžete tak aj skontrolovať jednoducho rôzne detaily, ktoré sú schované vo vnútri modelu.

PH3

Zaťaženie žeriavov
Aktualizácia PowerPack pre Advance Steel 2021.1 - ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.