1 minute reading time (270 words)

Autodesk Inventor - Odoslanie do programu Fusion 360

Možno už používate Autodesk Desktop Connector na pripojenie Inventora k Fusion 360 alebo Vault Professional k Fusion Team. Desktop Connector zostáva dostupným riešením, ale vyžaduje samostatnú inštaláciu a určité nastavenia a konfiguráciu samotného Desktop Connectoru.

Autodesk Inventor 2022 poskytuje nové priame pripojenie k Fusion 360 bez nutnosti inštalovať alebo nastavovať Desktop Connector. Tento nový nástroj sa nazýva 'Odoslať do aplikácie Fusion' a nachádza sa na karte Systémové prostredie vo vnútri súborov súčastí aplikácie Inventor.

fusion2

Odoslať do aplikácie Fusion podporuje súbory súčastí a plechové súčasti aplikácie Inventor. Pomocou nástroja „Vytvoriť zjednodušenú súčasť“ môžete zostavu previesť na súbor viac telového jednotlivého dielu a odoslať ho do aplikácie Fusion 360.

Odoslať do Fusion používa vaše prihlásenie k účtu Autodesk na pripojenie k vášmu účtu Fusion Team. Po spustení príkazu Odoslať do Fusion prechádzate svoj účet Fusion Team a vyberiete, do ktorého tímu chcete súbor uložiť a do ktorého projektu a zložky.

fusion2

Môžete kliknúť na 'otvoriť vo Fusion 360' priamo v Inventore a spustiť Fusion 360 s otvoreným súborom súčasti. Alternatívne môžete Fusion 360 spustiť sami a potom prechádzať umiestnením vašich dielov v aplikácii Fusion.

Prostredníctvom tímu Fusion budete mať tiež možnosť zobraziť dokument aplikácie Inventor vo webovom prehliadači. Túto možnosť môžete použiť na zdieľanie odkazu na váš súbor s kolegami za účelom spolupráce a kontroly.

Vďaka tomu môžete vyskúšať simulačné nástroje Fusions, vrátane generatívneho návrhu – alebo jednoducho spolupracovať so svojimi kolegami pomocou súčasti Inventor v rámci návrhu Fusion.

Keď vykonáte zmeny v modeli Inventor, môžete znovu použiť - Odoslať do Fusion 360 - na aktualizáciu súboru vo Fusion. Všetky nastavenia alebo konfigurácie, ktoré ste vytvorili, sa automaticky aktualizujú vo vnútri Fusion 360

Autodesk Premium Plan je k dispozícii pre viac spo...
GRAITEC PowerPack pre Advance Steel - Ako modifiko...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.