1 minute reading time (169 words)

Autodesk Inventor - Export do projektu Revit

Po mnoho rokov sme mali možnosť odosielať súbory rodiny Revit (.RFA) priamo z aplikácie Inventor. Ak nie ste oboznámení s rodinami aplikácie Revit - myslite na stavebné výrobky, ktoré sú v mnohých miestach budovy použité viackrát. Dobrým príkladom sú vypínače, nábytok, vetracie mriežky, batérie alebo továrenské linky.

 AIaR1

S aplikáciou Inventor 2021 sme zaviedli novú schopnosť aplikácie Inventor - schopnosť prepojiť súbor aplikácie Revit s aplikáciou Inventor pomocou aplikácie Inventor AnyCAD a použiť ju ako referenciu návrhu.

To je fantasticky užitočné, ak navrhujete súčasť vlastnej stavby, ako je továrenské linka, ktorá musí do budovy dokonale zapadať - alebo prvky ktoré majú vysokú mieru spolupráce s inými profesiami v budove.

AIaR1

V aplikácii Inventor 2022 zaviedol Autodesk novú funkciu, ktoré nám umožňujú exportovať projekt Revit (.RVT) priamo z aplikácie Inventor. Projekt je však nutné mať najskôr naimportovaný.

AIaR1

Import a export projektu Revit nám umožní navrhovať v kontexte modelu budovy aplikácie Revit a potom vydať súbor projektu aplikácie Revit, ktorý možno vrátiť do aplikácie Revit s cieľom spolupráce, koordinácie a kontroly.

 

Dynamo pre Civil 3D: Ako na to
Rýchly prehľad vybraných vylepšení, ktoré prináša ...
Comment for this post has been locked by admin.
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.graitec.sk/

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.