Graitec BIMUp

BIMUp Top Banner

Vyhnite sa slepým uličkám a zrýchlite proces zavedenia BIM s Graitec BIMUp.

BIMUp program od Graitecu je tu pre tých, ktorí s BIM práve začínajú, alebo pre tých, ktorí sa o zavedení tejto metodiky už pokúsili, ale potrebujú správne vedenie a plán.

BIMUp Logo

S vedomím, že za vami stojí jeden z najväčších svetových dodávateľov BIM technológií a s ním viac ako 200 profesionálov v odbore, nechajte zavedenie BIM v našich rukách. Náš program BIMup vás prevedie prípravou, dokumentáciou a realizáciou BIM projektu so zameraním na využitie technológie, školenia, štandardov, spolupráce a realizácie.

Či už ste architekt, projektant, inžinier alebo konzultant, budete mať istotu v tom, že Graitec už doviedol tisíce spoločností k úspešnému zavedeniu BIM. Váš úspech je aj náš úspech.

Ako môže Graitec BIMUp pomôcť s úspešným BIM projektom práve vám?

V dnešnej dobe môžete na internete nájsť články zaoberajúce sa problematikou BIM, čo je na jednu stranu dobré, na druhú stranu je však dôležité si uvedomiť, že cesta k zavedeniu BIM je pre každý podnik individuálna a každá spoločnosť čelí vlastným výzvam.

Hoci informácií je veľa, zhrnúť ich všetky do zrozumiteľného celku a vytvoriť z nich funkčnú stratégiu je niekedy nadľudská úloha a tieto snahy často vedú k obrovskému plytvaniu časom aj nákladmi počas nekonečného cyklu - výskum, plánovanie, nový výskum a opätovné plánovanie.

Jasný a predovšetkým uskutočniteľný plán je najrýchlejšou cestou k úspechu. To je tiež dôvod, prečo sme vyvinuli stratégiu Graitec BIMUp: solídny, avšak dostatočne flexibilný plán, ktorý sa podriadi vašim interným potrebám a výzvam, ale ktorý zároveň dosiahne 5 pilierov BIM v tempe, ktoré vám vyhovuje.

5 pilierov BIMUp

Pillars Czech

BIMUp Footer

 

KliknIte sem prE žIAdosŤ o vIAC informÁcIí o Graitec BIMUp

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.