BIM ve stavebnictví

BIM pre stavebné konštrukcie a TZB

Riešenie informačného modelu budovy (BIM) od spoločnosti Autodesk pre projekty domov ponúka presný, prístupný a praktický náhľad na životný cyklus projektu pre všetkých účastníkov projektu. Riešenia BIM spoločnosti Autodesk pre navrhovanie budov vám pomôžu:

  • zlepšiť pochopenie projektu a proces rozhodovania,
  • zdieľať a používať rovnaké logická dáta vo všetkých častiach životného cyklu projektu,
  • rýchlo reagovať na zmeny pomocou modernejších a rýchlejších procesov.

Sada aplikácií Autodesk pre architektúru a stavebníctvo  je obsiahle portfólio stavebných riešení, ktoré podporujú pracovné postupy založené na postupoch BIM a CAD, ktoré architektom, technikom a stavebným dodávateľom umožňuje navrhovať, simulovať, vizualizovať a konštruovať lepšie budovy. Táto sada je určená jednak pre dizajnérov, projektantov a kresličov detailov, ktorí potrebujú základnú sadu nástrojov pre dokumentáciu, ďalej tiež ponúka optimalizovanú sadu nástrojov, ktoré architektom, projektantom TZB a statikom umožňujú využívať výhody vysokého výkonu BIM spolu s inteligentným návrhom založeným na 3D modeli.

Prečo zvoliť riešenie Autodesk BIM?

  • Pokročilá technológia pre návrhy, vizualizáciu, simuláciu a koordináciu.
  • Komplexné riešenie pracovného postupu s funkciou interoperability k zachovaniu vernosti dát a podporu vyššej efektivity.
  • Podniky sa môžu presadiť vďaka platformám pre počítače, cloud, web a mobilné zariadenia a cenovo výhodnému baleniu, čo umožňuje reagovať na zmeny v projekte.

Referencie 

Pozrite sa čo o využití BIM technológií hovorí Ing. arch. Boris Vološin, hlavný architekt spoločnosti Cigler Marani Architects.

 

 

Kliknite sem pre ponuku alebo viac informácií

Alebo nám zavolajte na +421 948 332 682 a my s vami radi prejdeme vaše požiadavky.

Autodesk

Tento web používa na poskytovanie služieb, marketingové účely a na analýzu navštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies.